ЛА ЛЕВУР ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
201749766
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
19.10.2011 14:07
Наименование
ЛА ЛЕВУР
Транслитерация
LA LEVUR Ltd.
Оборот
Служители
6 служители към 2021 г.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1164), р-н Лозенец, ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ, 34, ет. 5, ап. 7
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Добив и обработка на скални материали, производство, внос и износ на разнокаменни изделия, внос и износ на машини и съоръжения, свързани с добива и обработката на скални материали, траурни и... Добив и обработка на скални материали, производство, внос и износ на разнокаменни изделия, внос и износ на машини и съоръжения, свързани с добива и обработката на скални материали, траурни и погребални услуги, козметика , фризьорство, масажи, превоз на стоки и хора в страната и чужбина, спедиторска дейност, покупка на стоки или други вещи с цел препродажба в първоначален или преработен вид в страната и чужбина, покупка и внос на стоки от чужбина с цел продажба в страната, производство на стоки с цел продажба, производство и търговия с хранителни продукти и безалкохолни напитки, търговска дейност в страната и чужбина, търговско представителство и посредничество на български и чуждестранни физически и юридически лица, комисионна, спедиторска и лизингова дейност на търговско представителство и посредничество, разкриване на магазини, туристическа дейност, автомонтьорски услуги, таксиметрови услуги със собствен и нает транспорт – лек и товарен в страната и чужбина, видео и звукозаписи и отдаването им под наем, производство на селскостопанска продукция и реализацията й в страната и чужбина, битови услуги на населението, машинопист, шивачество и плетиво, организиране на забавни и електронни игри, преподавателска дейност, сделки с интелектуална собственост, производствена, издателска дейност, лизингова и рекламна дейност, складова, спедиторска, комисионна, хотелиерство, ресторантьорство, туризъм, бартерна и реекспортна дейност, анализи и консултации, обслужване на физически и юридически лица, строеж и обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба, както и всяка друга незабранена дейност от закона, след снабдяване с лиценз за съответните дейности, за които се изисква такъв. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Даниела Борисова Павлова (свързан с 5 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Даниела Борисова Павлова (свързан с 5 фирми)
Капитал размер
1 € (1 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014
Приход 34 -2.86% 35 150% 14 40% 10 28
Счетоводна
печалба
1 105.88% -17 0% -17 -342.86% 7 16
Оперативни
разходи
33 -36.54% 52 67.74% 31 933.33% 3 12
Разходи за
персонала
4 7 7
Нетен марж 2.94% 106.06% -48.57% 60% -121.43% -273.47% 70% 57.14%
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014
Общо активи 8 300% 2 -88.89% 18 -45.45% 33 32% 25 25% 20
Дълготрайни
активи
1 -50% 2 -33.33% 3
Материални
запаси
Общо
задължения
19 35.71% 14 7.69% 13 18.18% 11 22.22% 9 50% 6
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
-11 8.33% -12 -340% 5 -77.27% 22 37.5% 16 14.29% 14
Парични
средства
7 15 -54.55% 33 32% 25 25% 20

Служители

Година
Служители
2021 6 500%
2020 1 -50%
2019 2 100%
2017 1 -50%
2016 2
2015 2
2014 2 100%
2012 1

Резюме

Фирма ЛА ЛЕВУР ЕООД на латиница "LA LEVUR Ltd." с ЕИК/ПИК 201749766 е основана на 19 Октомври 2011 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 1 евро.

Оборота на фирмата за 2021 година е в размер на 138 000 лв. което е с 123% повече от предходната 2020 година (62 000 лв.), а средният годишен ръст е 36%.

Хронология

19.10.2011
Регистрация на фирмата
Едноличен собственик на капитала

14.01.2013

29.04.2013
Транслитерация
LA LEVUR Ltd.
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ЕООД на ООД
Заличаване Едноличен собственик на капитала
Промяна предмет на дейност
ДОБИВ И ОБРАБОТКА НА СКАЛНИ МАТЕРИАЛИ, ПРОИЗВОДСТВО, ВНОС И ИЗНОС НА РАЗНОКАМЕННИ ИЗДЕЛИЯ, ВНОС И ИЗНОС НА МАШИНИ И СЪОРЪЖЕНИЯ, СВЪРЗАНИ С ДОБИВА И ОБРАБОТКАТА НА СКАЛНИ МАТЕРИАЛИ, ТРАУРНИ И ПОГРЕБАЛНИ УСЛУГИ, КОЗМЕТИКА, ФРИЗЬОРСТВО, МАСАЖИ ПРЕВОЗ НА СТОКИ И ХОРА В СТРАНАТА И ЧУЖБИНА, СПЕДИТОРСКА ДЕЙНОСТ, ПОКУПКА НА СТОКИ ИЛИ ДРУГИ ВЕЩИ С ЦЕЛ ПРОДАЖБА В ПЪРВОНАЧАЛЕН, ПРЕРАБОТЕН ИЛИ ОБРАБОТЕН ВИД В СТРАНАТА И ЧУЖБИНА; ПОКУПКА И ВНОС НА СТОКИ ОТ ЧУЖБИНА С ЦЕЛ ПРОДАЖБА В СТРАНАТА; ПРОИЗВОДСТВО НА СТОКИ С ЦЕЛ ПРОДАЖБА; КОМИСИОННА, СПЕДИЦИОННА И ЛИЗИНГОВА ДЕЙНОСТ НА ТЪРГОВСКО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО И ПОСРЕДНИЧЕСТВО; РАЗКРИВАНЕ НА МАГАЗИНИ; ХОТЕЛИЕРСТВО И РЕСТОРАНТЬОРСТВО; ТУРИСТИЧЕСКА ДЕЙНОСТ; АВТОМОНТЬОРСКИ УСЛУГИ; ТАКСИМЕТРОВИ УСЛУГИ СЪС СОБСТВЕН ИЛИ НАЕТ ТРАНСПОРТ - ЛЕК И ТОВАРЕН, В СТРАНАТА И ЧУЖБИНА; ВИДЕО И ЗВУКОЗАПИСИ И ОТДАВАНЕТО ИМ ПОД НАЕМ; ПРОИЗВОДСТВО НА СЕЛСКОСТОПАНСКА ПРОДУКЦИЯ И РЕАЛИЗАЦИЯТА Й В СТРАНАТА И ЧУЖБИНА; БИТОВИ УСЛУГИ НА НАСЕЛЕНИЕТО; МАШИНОПИС; ШИВАЧЕСТВО И ПЛЕТИВО; ОРГАНИЗИРАНЕ НА ЗАБАВНИ И ЕЛЕКТРОННИ ИГРИ; ПРЕПОДАВАТЕЛСКА ДЕЙНОСТ; КАКТО И ВСЯКА ДРУГА НЕ ЗАБРАНЕНА ОТ ЗАКОНА ДЕЙНОСТ, СЛЕД СНАБДЯВАНЕ С ЛИЦЕНЗ ЗА СЪОТВЕТНИТЕ ДЕЙНОСТИ, ЗА КОИТО СЕ ИЗИСКВА ТАКЪВ
Добив и обработка на скални материали, производство, внос и износ на разнокаменни изделия, внос и износ на машини и съоръжения, свързани с добива и обработката на скални материали, траурни и погребални услуги, козметика , фризьорство, масажи, превоз на стоки и хора в страната и чужбина, спедиторска дейност, покупка на стоки или други вещи с цел препродажба в първоначален или преработен вид в страната и чужбина, покупка и внос на стоки от чужбина с цел продажба в страната, производство на стоки с цел продажба, производство и търговия с хранителни продукти и безалкохолни напитки, търговска дейност в страната и чужбина, търговско представителство и посредничество на български и чуждестранни физически и юридически лица, комисионна, спедиторска и лизингова дейност на търговско представителство и посредничество, разкриване на магазини, туристическа дейност, автомонтьорски услуги, таксиметрови услуги със собствен и нает транспорт – лек и товарен в страната и чужбина, видео и звукозаписи и отдаването им под наем, производство на селскостопанска продукция и реализацията й в страната и чужбина, битови услуги на населението, машинопист, шивачество и плетиво, организиране на забавни и електронни игри, преподавателска дейност, сделки с интелектуална собственост, производствена, издателска дейност, лизингова и рекламна дейност, складова, спедиторска, комисионна, хотелиерство, ресторантьорство, туризъм, бартерна и реекспортна дейност, анализи и консултации, обслужване на физически и юридически лица, строеж и обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба, както и всяка друга незабранена дейност от закона, след снабдяване с лиценз за съответните дейности, за които се изисква такъв.

18.04.2016
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ООД на ЕООД
Промяна Управител
Едноличен собственик на капитала

23.11.2020
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG201749766 на основание чл. 96 ал. 1 от ЗДДС - Задължителна регистрация

23.10.2024
Дерегистрация по ЗДДС
Фирмата се дерегистрира по ЗДДС (предишна регистрация: чл. 96 ал. 1 от ЗДДС)

16.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 лв. в 1 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма