Сахара 1 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
201781326
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
11.11.2011 15:28
Наименование
Сахара 1
Транслитерация
“Sahara 1” EOOD
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1229), р-н Връбница, жк. ж.к. Връбница-1, бл. 510, вх. А, ет. 8, ап. 22
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Фризьорство и маникюр, козметични услуги, ресторантьорство и хотелиерство, посредническа дейност, покупка на стоки с цел продажба, извършване на консултантска дейност, извършване на търгов... Фризьорство и маникюр, козметични услуги, ресторантьорство и хотелиерство, посредническа дейност, покупка на стоки с цел продажба, извършване на консултантска дейност, извършване на търговски сделки, посредничество, производство, търговия, внос и износ, както и всякаква друга дейност, която не е забранена от закона. Когато за осъществянето на дадена дейност се изисква лиценз или разрешение, Дружеството извършва дейността след получаването на съответния лиценз или разрешение, освен ако законът позволява извършването на дейността преди това. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Михаил Николаев Цветков (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Михаил Николаев Цветков (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
25 € (25 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма Сахара 1 ЕООД на латиница "“Sahara 1” EOOD" с ЕИК/ПИК 201781326 е основана на 11 Ноември 2011 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 25 евро.

Хронология

11.11.2011
Регистрация на фирмата
Транслитерация
“Sahara 1” EOOD
Едноличен собственик на капитала

15.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 50 лв. в 25 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма