| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| СОЛАР ПРОДЖЕКТС ЕАД | 13.01.2012 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | |
| Джей Би Солар ЕООД | 12.03.2012 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | |
| ФЕНИКС СОЛАР ЕООД | 27.12.2011 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | |
| ВЪЛЧИН ЕНЕРДЖИ ЕООД | 12.12.2011 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | |
| СП02 ЕООД | 07.12.2011 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 2 210 462.76% | 393 41.7% | 277 -12.86% | 318 41.36% | 225 -19.56% | 280 35.73% | 206 -23.96% | 271 -31.7% | 397 3427.27% | 11 | |||||
|
Счетоводна печалба |
1 058 224.47% | -850 3.03% | -877 -29.04% | -680 15.24% | -802 1.51% | -814 -25.75% | -647 26.35% | -879 54.06% | -1 913 -1396.8% | -128 | |||||
|
Оперативни разходи |
318 | 454 | 190 | 359 | 29 | 210 | 2 | 81 | 869 | 51 | |||||
|
Разходи за персонала |
93 -67.5% | 285 65.28% | 172 -4.26% | 180 52.38% | 118 87.8% | 63 -13.38% | 73 -27.55% | 100 -16.95% | 121 | ||||||
| Нетен марж | 47.89% 122.12% | -216.54% 31.57% | -316.42% -48.09% | -213.67% 40.04% | -356.36% -22.44% | -291.04% 7.35% | -314.14% 3.14% | -324.34% 32.74% | -482.22% 57.56% | -1136.36% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 74 966 -7.85% | 81 356 -7.47% | 87 922 -7.53% | 95 078 -5.77% | 100 899 -5.24% | 106 473 -4.75% | 111 782 -6.73% | 119 850 -6.28% | 127 880 885% | 12 983 | |||||
|
Дълготрайни активи |
56 484 -12.52% | 64 564 -10.77% | 72 361 -10.7% | 81 032 -8.41% | 88 472 -7.27% | 95 408 -6.48% | 102 024 -9.3% | 112 489 -2.71% | 115 624 1715.8% | 6 368 | |||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||
|
Общо задължения |
82 612 -8.21% | 90 006 -5.97% | 95 722 -5.06% | 100 819 -4.76% | 105 857 -4.31% | 110 630 -3.9% | 115 124 -6.06% | 122 545 -5.57% | 129 769 890.43% | 13 102 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
82 578 | ||||||||||||||
| Вземания общо | 17 535 4.48% | 16 783 8.2% | 15 512 11.07% | 13 966 13.13% | 12 345 13.33% | 10 893 15.01% | 9 472 28.68% | 7 361 -19.97% | 9 197 143.48% | 3 777 | |||||
|
Собствен капитал |
-7 646 11.61% | -8 650 -10.9% | -7 800 -35.88% | -5 740 -215.78% | 4 958 219.29% | -4 156 -24.35% | -3 342 -24.02% | -2 695 -42.61% | -1 890 -1479.49% | -120 | |||||
|
Парични средства |
947 11481.25% | 8 -83.33% | 49 -39.24% | 81 -1.25% | 82 -52.52% | 172 -39.71% | 286 189.64% | 99 -96.77% | 3 053 7.59% | 2 838 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 50% |
| 2019 | 2 -50% |
| 2018 | 4 -20% |
| 2017 | 5 66.67% |
| 2016 | 3 50% |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 -33.33% |
| 2013 | 3 |