| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| Дрийм Хаус 2018 ЕООД | 10.05.2018 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 1 |
| СНОУ ХОЛИДЕЙС ЕООД | 22.08.2022 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € | |
| Сий Хаус ООД | 21.02.2024 | Съдружник | 1% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 1 559 -58.05% | 3 717 -0.95% | 3 752 12.6% | 3 333 11.61% | 2 986 27.07% | 2 350 -5.72% | 2 493 -7.5% | 2 695 5.89% | 2 545 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
695 -9.99% | 773 -32.84% | 1 150 46.96% | 783 43.62% | 545 516.18% | 88 -63.5% | 242 -25.12% | 324 32.43% | 244 | ||||||
|
Оперативни разходи |
1 939 | 2 917 | 2 546 | 2 462 | 2 434 | 555 | 2 186 | 2 246 | 2 300 | ||||||
|
Разходи за персонала |
471 -39.13% | 774 12.91% | 685 | 534 | 355 7.75% | 330 1.74% | 324 | ||||||||
| Нетен марж | 44.6% 114.58% | 20.79% -32.2% | 30.66% 30.52% | 23.49% 28.68% | 18.25% 384.93% | 3.76% -61.29% | 9.72% -19.05% | 12.01% 25.06% | 9.6% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 13 239 0.53% | 13 169 3.02% | 12 783 17.1% | 10 917 4.75% | 10 421 1.44% | 10 273 -0.27% | 10 302 -7.65% | 11 155 -6.16% | 11 888 0.49% | 11 830 | |||||
|
Дълготрайни активи |
10 848 -3.17% | 11 203 -1.14% | 11 332 15.51% | 9 811 9.93% | 8 925 -2.84% | 9 186 -4.99% | 9 669 -5.25% | 10 204 -4.37% | 10 671 -3.93% | 11 107 | |||||
|
Материални запаси |
86 -1.18% | 87 -11.92% | 99 -84.5% | 637 843.18% | 67 -54.95% | 150 -8.72% | 164 1.58% | 162 -7.06% | 174 8.97% | 160 | |||||
|
Общо задължения |
1 548 60.81% | 963 -24.35% | 1 273 194.91% | 432 0.84% | 428 69.09% | 253 -29.79% | 360 -71.17% | 1 250 2.69% | 1 217 -88.4% | 10 495 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
1 037 129.52% | 452 -49.05% | 887 | 193 | 909 0% | 909 -44.58% | 1 640 -24.69% | 2 178 | |||||||
| Вземания общо | 2 245 36.63% | 1 643 94.26% | 846 -23.32% | 1 103 59.78% | 690 17.09% | 590 154.53% | 232 -32.69% | 344 -54% | 748 3.54% | 722 | |||||
|
Собствен капитал |
11 691 -4.22% | 12 206 6.04% | 11 511 9.78% | 10 485 4.92% | 9 993 -0.27% | 10 020 0.8% | 9 941 0.36% | 9 905 5.99% | 9 346 600.08% | 1 335 | |||||
|
Парични средства |
49 -78.13% | 224 -55.16% | 501 -45.25% | 914 26.63% | 722 122.01% | 325 37.07% | 237 12.35% | 211 -24.36% | 279 -26.42% | 379 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 34 54.55% |
| 2019 | 22 -66.15% |
| 2018 | 65 -25.29% |
| 2017 | 87 480% |
| 2016 | 15 -80.26% |
| 2015 | 76 -2.56% |
| 2014 | 78 |
| 2013 | 78 |