| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 68 -7.64% | 74 24.14% | 59 -14.71% | 70 21.43% | 57 6.67% | 54 16.67% | 46 5.88% | 43 13.33% | 38 | |||||
|
Счетоводна печалба |
12 0% | 12 41.18% | 9 -46.88% | 16 14.29% | 14 100% | 7 -41.67% | 12 140% | 5 300% | -3 | |||||
|
Оперативни разходи |
56 | 61 | 51 | 53 | 42 | 47 | 34 | 38 | 41 | |||||
|
Разходи за персонала |
16 28% | 13 13.64% | 11 15.79% | 10 0% | 10 0% | 10 72.73% | 6 -31.25% | 8 14.29% | 7 | |||||
| Нетен марж | 18.05% 8.27% | 16.67% 13.73% | 14.66% -37.72% | 23.53% -5.88% | 25% 87.5% | 13.33% -50% | 26.67% 126.67% | 11.76% 276.47% | -6.67% | |||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 83 13.99% | 73 19.17% | 61 12.15% | 55 33.75% | 41 53.85% | 27 33.33% | 20 11.43% | 18 66.67% | 11 | |||||
|
Дълготрайни активи |
2 0% | 2 -20% | 3 66.67% | 2 | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 | ||||||
|
Материални запаси |
2 300% | 1 | 1 | 4 | ||||||||||
|
Общо задължения |
1 -33.33% | 2 -25% | 2 -20% | 3 0% | 3 150% | 1 -33.33% | 2 -84.21% | 10 35.71% | 7 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||
| Вземания общо | 5 28.57% | 4 | 5 100% | 3 150% | 1 0% | 1 -50% | 2 -69.23% | 7 | ||||||
|
Собствен капитал |
82 15% | 72 20.69% | 59 13.73% | 52 36% | 38 50% | 26 38.89% | 18 125% | 8 128.57% | 4 | |||||
|
Парични средства |
77 13.64% | 67 18.92% | 57 19.35% | 48 24% | 38 56.25% | 25 33.33% | 18 20% | 15 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 4 33.33% |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 50% |
| 2018 | 2 -33.33% |
| 2017 | 3 -25% |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 33.33% |
| 2014 | 3 -25% |
| 2013 | 4 |