АБАЛАР ВИЖЪН ГРУП ООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
201860791
Регистрация по ЗДДС
Да - BG201860791 от 13.05.2025 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС (Регистрация по избор)
Дата на регистрация
18.01.2012 15:09
Наименование
АБАЛАР ВИЖЪН ГРУП
Транслитерация
ABALAR VISION GROUP
Служители
2 служители към 2013 г.
Правна форма
Дружество с ограничена отговорност (ООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1505), р-н Слатина, жк. РЕДУТА, ЯРЕБИЧНА ПЛАНИНА, 2
Има 2 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Код на икономическа дейност
7414 - КОНСУЛТАНТСКА ДЕЙНОСТ
Предмет на дейност
Търговия на едро с хранителни продукти, плодове и зеленчуци, внос и износ, транспорт на стоки със собствени или наети МПС, онлайн търговия, производство и продажба на електрическа енергия от... Търговия на едро с хранителни продукти, плодове и зеленчуци, внос и износ, транспорт на стоки със собствени или наети МПС, онлайн търговия, производство и продажба на електрическа енергия от възобновяеми източници, финансиране и реализация на проекти в областта на енергетиката, консултантски и информационни услуги в областта на търговията, търговско представителство, консултации и информационни услуги за туризма, посредничество на местни и чуждестранни физически и юридически лица, дистрибуция, маркетинг, извършване на всякаква стопанска, земеделска, рекламна и търговска дейност, производство на ишлеме на хранителни стоки, опаковки и др., производство на рекламни материали и друга дейност незабранена изрично със закон. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Владимир Кирилов Павлов (свързан с 5 фирми)
Собственост
Съдружник: Владимир Кирилов Павлов - 50,0% дял (3 €) (свързан с 5 фирми)
Съдружник: ВЕСЕЛИН ГЕОРГИЕВ АНГЕЛОВ - 50,0% дял (3 €) (свързан с 4 фирми)
Капитал размер
5 € (5 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Година
Служители
2013 2

Резюме

Фирма АБАЛАР ВИЖЪН ГРУП ООД на латиница "ABALAR VISION GROUP" с ЕИК/ПИК 201860791 е основана на 18 Януари 2012 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 5 евро.

Оборота на фирмата за 2013 година е в размер на 114 000 лв.

Хронология

18.01.2012
Регистрация на фирмата
Съдружник

18.02.2013
Транслитерация
ABALAR VISION GROUP
Промяна седалище
БЪЛГАРИЯ, гр. София (0), р-н Триадица, жк. ЛОЗЕНЕЦ, ЯКУБИЦА, 6, ет. 3
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1164), р-н Триадица, жк. ЛОЗЕНЕЦ, ул. ЯКУБИЦА, 6, ет. 3
Промяна Съдружник
Промяна предмет на дейност
ПРОИЗВОДСТВО И ПРОДАЖБА НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕНЕРГИЯ ОТ ВЪЗОБНОВЯЕМИ ИЗТОЧНИЦИ (СЛЪНЧЕВА, ВЯТЪРНА И ВОДНА), ИЗВЪРШВАНЕ НА ЕНЕРГИЙНИ АНАЛИЗИ И ПРОГНОЗИ, РАЗРАБОТВАНЕ, УПРАВЛЕНИЕ, ФИНАНСИРАНЕ И РЕАЛИЗАЦИЯ НА ПРОЕКТИ В ОБЛАСТТА НА ЕНЕРГЕТИКАТА И ЕНЕРГИЙНАТА ЕФЕКТИВНОСТ, ПОДДЪРЖАНЕ, ИЗГРАЖДАНЕ, ЕКСПЛОАТАЦИЯ И УПРАВЛЕНИЕ НА ЕНЕРГИЙНИ ОБЕКТИ И СЪОРЪЖЕНИЯ В СЪОТВЕТСТВИЕ С ТЕХНИЧЕСКИТЕ ИЗИСКВАНИЯ С ЦЕЛ ДОСТАВКА И ПРОДАЖБА НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕНЕРГИЯ НА БИТОВИ, СТОПАНСКИ И ОБЩЕСТВЕНИ ПОТРЕБИТЕЛИ, КОНСУЛТАНТСКИ И ИНФОРМАЦИОННИ УСЛУГИ В ОБЛАСТТА НА ЕНЕРГЕТИКАТА, ТЪРГОВСКО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО И ПОСРЕДНИЧЕСТВО НА МЕСТНИ И ЧУЖДЕСТРАННИ ФИЗИЧЕСКИ И ЮРИДИЧЕСКИ ЛИЦА, ИЗВЪРШВАНЕ НА ВСЯКАКВА СТОПАНСКА И ТЪРГОВСКА ДЕЙНОСТ, НЕЗАБРАНЕНА ИЗРИЧНО СЪС ЗАКОН.
Търговия на едро с хранителни продукти, плодове и зеленчуци, внос и износ, транспорт на стоки със собствени или наети МПС, онлайн търговия, производство и продажба на електрическа енергия от възобновяеми източници, финансиране и реализация на проекти в областта на енергетиката, консултантски и информационни услуги в областта на търговията, търговско представителство, консултации и информационни услуги за туризма, посредничество на местни и чуждестранни физически и юридически лица, дистрибуция, маркетинг, извършване на всякаква стопанска, земеделска, рекламна и търговска дейност, производство на ишлеме на хранителни стоки, опаковки и др., производство на рекламни материали и друга дейност незабранена изрично със закон.

07.03.2013
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG201860791 на основание друго от ЗДДС

23.06.2014
Промяна седалище
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1164), р-н Триадица, жк. ЛОЗЕНЕЦ, ул. ЯКУБИЦА, 6, ет. 3
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1505), р-н Слатина, жк. РЕДУТА, ЯРЕБИЧНА ПЛАНИНА, 2
Промяна Съдружник
Огнян Делчев Делчев 5 лв - 50,00% дял

03.06.2015
Дерегистрация по ЗДДС
Фирмата се дерегистрира по ЗДДС (предишна регистрация: друго от ЗДДС)

13.05.2025
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG201860791 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

19.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 10 лв. в 5 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма