УНИТЕКС КО ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
202127614
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
28.06.2012 09:33
Наименование
УНИТЕКС КО
Транслитерация
UNITEX CO EOOD
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1606), р-н Красно село, бул. Македония, 6, ет. 4, ап. 19
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Покупка на стоки или други вещи, с цел продажбата им в първоначален, преработен или обработен вид; продажба на стоки от собствено производство; комисионни, спедиционни, складови и превозни сде... Покупка на стоки или други вещи, с цел продажбата им в първоначален, преработен или обработен вид; продажба на стоки от собствено производство; комисионни, спедиционни, складови и превозни сделки; рекламни, информационни, програмни и импресарски услуги; търговско представителство и посредничество на местни и чуждестранни лица; франчайзинг; външнотърговски сделки, покупка, проектиране, строеж и/или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба, както и всякакъв вид търговски сделки, незабранени от закона, като всички сделки и дейности, за които се изисква разрешение или лиценз, ще се извършват след получаване на такова. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Кемп Жан-Жак Луи (Франция ) (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Кемп Жан-Жак Луи (Франция ) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
1 € (1 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма УНИТЕКС КО ЕООД на латиница "UNITEX CO EOOD" с ЕИК/ПИК 202127614 е основана на 28 Юни 2012 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 1 евро.

Хронология

28.06.2012
Регистрация на фирмата
Транслитерация
UNITEX CO EOOD
Управител
Едноличен собственик на капитала

18.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 лв. в 1 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма