| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| Чомаковски Парк ЕООД | 15.01.2018 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 4 -12.5% | 4 -52.94% | 9 325% | 2 -89.47% | 19 0% | 19 -48.65% | 38 -8.64% | 41 -55.25% | 93 | |||||
|
Счетоводна печалба |
-7 0% | -7 -44.44% | -5 10% | -5 -300% | 3 116.67% | -15 -314.29% | 7 -82.05% | 40 -56.42% | 92 | |||||
|
Оперативни разходи |
5 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 1 | ||||||
|
Разходи за персонала |
5 0% | 5 0% | 5 11.11% | 5 0% | 5 12.5% | 4 0% | 4 700% | 1 | ||||||
| Нетен марж | -185.71% -14.29% | -162.5% -206.94% | -52.94% 78.82% | -250% -2000% | 13.16% 116.67% | -78.95% -517.29% | 18.92% -80.35% | 96.3% -2.63% | 98.9% | |||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 356 3.41% | 345 -40.88% | 583 36.53% | 427 213.91% | 136 1.92% | 133 -10.31% | 149 5.05% | 142 39.2% | 102 | |||||
|
Дълготрайни активи |
354 3.28% | 343 -41.07% | 581 234.41% | 174 | 129 | 102 | ||||||||
|
Материални запаси |
||||||||||||||
|
Общо задължения |
243 8.18% | 225 -50.73% | 457 54.23% | 296 | 4 -97.25% | 149 | ||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||
| Вземания общо | 2 0% | 2 0% | 2 -99.39% | 253 261.31% | 70 4466.67% | 2 | 96 | |||||||
|
Собствен капитал |
113 -6.36% | 121 -4.45% | 126 -3.52% | 131 -3.76% | 136 1.92% | 133 -10.31% | 149 5.05% | 142 39.2% | 102 | |||||
|
Парични средства |
1 100% | 1 | 66 2480% | 3 -96.58% | 75 62.22% | 46 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |