ТЕССЕР ООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
202158595
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
20.07.2012 15:13
Наименование
ТЕССЕР
Транслитерация
”TESSER” Ltd.co
Правна форма
Дружество с ограничена отговорност (ООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Свети Влас (8256), Черноморска, 29
Има 3 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Покупка на стоки или други вещи с цел да ги препродаде в първоначален, обработен или преработен вид; Продажба на стоки от собствено производство; Търговско представителство и посредничество; Комисио... Покупка на стоки или други вещи с цел да ги препродаде в първоначален, обработен или преработен вид; Продажба на стоки от собствено производство; Търговско представителство и посредничество; Комисионни, спедиционни и превозни сделки; Складови сделки; Хотелиерски, туристически, рекламни, информационни, програмни, импресарски или други услуги; Покупка, строеж или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба; Осъществяване на всички други дейности и услуги без забранените от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Татьяна Владимировна Ермолова (Русия ) (свързан с 2 фирми)
Собственост
Съдружник: Владимир Александрович Бордаков (Русия ) - 10,0% дял (5 €) (свързан с 2 фирми)
Съдружник: Татьяна Владимировна Ермолова (Русия ) - 90,0% дял (46 €) (свързан с 2 фирми)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ТЕССЕР ООД на латиница "”TESSER” Ltd.co" с ЕИК/ПИК 202158595 е основана на 20 Юли 2012 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Седалището на компанията се намира в гр. Свети Влас, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Хронология

20.07.2012
Регистрация на фирмата
Транслитерация
”TESSER” Ltd.co

19.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма