ЕУРО ФУД - 10 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
202279426
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
22.10.2012 12:05
Наименование
ЕУРО ФУД - 10
Транслитерация
"EURO FOOD - 10" LTD.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Казанлък (6100), ул."Братя Жекови", 1, ет. 1, ап. 2
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
ПРОИЗВОДСТВО, ТЪРГОВИЯ И УСЛУГИ, КОМИСИОННА И КОНСИГНАЦИОННА ТЪРГОВИЯ, СПЕДИТОРСКА И ТРАНСПОРТНА ДЕЙНОСТ В СТРАНАТА И ЧУЖБИНА, ВНОС - ИЗНОС, РЕЕКСПОРТ, ПОСРЕДНИЧЕСТВО И ТЪРГОВСКО ПРЕДСТАВИ... ПРОИЗВОДСТВО, ТЪРГОВИЯ И УСЛУГИ, КОМИСИОННА И КОНСИГНАЦИОННА ТЪРГОВИЯ, СПЕДИТОРСКА И ТРАНСПОРТНА ДЕЙНОСТ В СТРАНАТА И ЧУЖБИНА, ВНОС - ИЗНОС, РЕЕКСПОРТ, ПОСРЕДНИЧЕСТВО И ТЪРГОВСКО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО, РЕКЛАМНА, КОНСУЛТАНТСКА, МАРКЕТИНГОВА И ИЗДАТЕЛСКА ДЕЙНОСТ, СТРОИТЕЛНО ПРЕДПРИЕМАЧЕСТВО, СКЛАДОВА И ЛИЗИНГОВА ДЕЙНОСТ, РЕСТОРАНТЬОРСТВО, ХОТЕЛИЕРСТВО И ТУРИЗЪМ, КАКТО И ВСЯКА ДРУГА СТОПАНСКА ДЕЙНОСТ, НЕЗАБРАНЕНА СЪС ЗАКОН. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Цветомир Генков Койчев (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Цветомир Генков Койчев (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
1 € (1 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ЕУРО ФУД - 10 ЕООД на латиница ""EURO FOOD - 10" LTD." с ЕИК/ПИК 202279426 е основана на 22 Октомври 2012 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Казанлък, а началният внесен капитал е в размер на 1 евро.

Хронология

22.10.2012
Регистрация на фирмата
Транслитерация
"EURO FOOD - 10" LTD.
Едноличен собственик на капитала

18.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 лв. в 1 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма