БУЛНУТС ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
202297762
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
01.11.2012 16:15
Наименование
БУЛНУТС
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Плевен (5800), жк. Дружба, бл. 324, вх. А, ет. 3, ап. 6
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Търговия с всякакви стоки на едро и дребно, производство и продажба на собствени стоки, покупка с цел продажба на стоки в първоначален, преработен или обработен вид, комисионни, лизингови, ... Търговия с всякакви стоки на едро и дребно, производство и продажба на собствени стоки, покупка с цел продажба на стоки в първоначален, преработен или обработен вид, комисионни, лизингови, складови, спедиционни сделки, превозни сделки, производство, изкукване, преработка и продажба на селскостопанска продукция, рекламна и информационна дейност, консултантски услуги, хотелиерство и ресторантьорство, туристически услуги, търговско представителство, без процесуално, и посредничество, покупка, строителство и обзавеждане на недвижими имоти, програмни и интернет услуги, сделки с обекти на интелектуална собственост и всяка друга търговска дейност, незабранена от закон. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ПЕТЪР АСЕНОВ ТРИФОНОВ (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ПЕТЪР АСЕНОВ ТРИФОНОВ (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
1 € (1 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма БУЛНУТС ЕООД с ЕИК/ПИК 202297762 е основана на 1 Ноември 2012 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Плевен, а началният внесен капитал е в размер на 1 евро.

Хронология

01.11.2012
Регистрация на фирмата
Едноличен собственик на капитала

19.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 лв. в 1 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма