ДИ ЕНД АР БИЛДИНГ ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
202690527
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
08.08.2013 11:46
Наименование
ДИ ЕНД АР БИЛДИНГ
Транслитерация
"D & R BUILDING” Pltd.
Оборот
587 000 лв. оборот за 2020 г.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Благоевград (2700), ул. Иван Михайлов, 1, ет. 3, ап. офис №3
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
внос и износ на стоки в държавите от Европейски съюз и трети страни; покупка на стоки или други вещи с цел да ги препродаде в първоначален, преработен или обработен вид; покупка, строеж или обзаве... внос и износ на стоки в държавите от Европейски съюз и трети страни; покупка на стоки или други вещи с цел да ги препродаде в първоначален, преработен или обработен вид; покупка, строеж или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба; комисионни сделки; търговско представителство и посредничество; туристически услуги в страната и чужбина, както и всяка друга дейност, незабранена от закона, при условие че, ако се изисква разрешение, регистрация или лиценз за извършване на някоя дейност, тази дейност се осъществява след получаване на такава регистрация, разрешение или лиценз прочети още скрии
Представляващи
Управител: ДИМИТРИОС ХРИСТОС РАПТОПУЛОС (Гърция ) (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ДИМИТРИОС ХРИСТОС РАПТОПУЛОС (Гърция ) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2020 2019
Приход 587 34.32% 437
Счетоводна
печалба
587 54.47% 380
Оперативни
разходи
57 0% 57
Разходи за
персонала
Нетен марж 100% 15% 86.96%
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2020 2019
Общо активи 422 0% 422
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
42 0% 42
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо 32 3.23% 31
Собствен
капитал
380 0% 380
Парични
средства
1 -99.74% 391

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ДИ ЕНД АР БИЛДИНГ ЕООД на латиница ""D & R BUILDING” Pltd." с ЕИК/ПИК 202690527 е основана на 8 Август 2013 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Компанията първоначално е регистрирана с името "ВИОЛАНТА", но на 22 Октомври 2018 година то бива сменено на сегашното "ДИ ЕНД АР БИЛДИНГ". Седалището на компанията се намира в гр. Благоевград, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Оборота на фирмата за 2020 година е в размер на 587 000 лв.

Хронология

08.08.2013
Регистрация на фирмата
Транслитерация
VIOLANTA
Едноличен собственик на капитала

22.10.2018
Промяна наименование
Името се сменя от ВИОЛАНТА на ДИ ЕНД АР БИЛДИНГ
Транслитерация
VIOLANTA
"D & R BUILDING” Pltd.
Промяна седалище
БЪЛГАРИЯ, гр. Благоевград (2700), ул. Малешево, 1
БЪЛГАРИЯ, гр. Благоевград (2700), ул. Иван Михайлов, 1, ет. 3, ап. офис №3
Промяна Едноличен собственик на капитала
Промяна предмет на дейност
производство и търговия с цветя, растения, сувенири, торове, посадъчен материал и саксии, внос и износ на стоки в държавите от ЕС и трети страни, както и всяка друга дейност, незабранена от закона, при условие че, ако се изисква разрешение, регистрация или лиценз за извършване на някоя дейност, тази дейност се осъществява след получаване на такава регистрация, разрешение или лиценз
внос и износ на стоки в държавите от Европейски съюз и трети страни; покупка на стоки или други вещи с цел да ги препродаде в първоначален, преработен или обработен вид; покупка, строеж или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба; комисионни сделки; търговско представителство и посредничество; туристически услуги в страната и чужбина, както и всяка друга дейност, незабранена от закона, при условие че, ако се изисква разрешение, регистрация или лиценз за извършване на някоя дейност, тази дейност се осъществява след получаване на такава регистрация, разрешение или лиценз

10.01.2019
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG202690527 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

08.09.2022
Дерегистрация по ЗДДС
Фирмата се дерегистрира по ЗДДС (предишна регистрация: чл. 100 ал. 1 от ЗДДС)

20.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма