БИ ПРОДЮСЪРС ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
202716491
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
29.08.2013 16:17
Наименование
БИ ПРОДЮСЪРС
Транслитерация
B PRODUCERS LTD
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1124), р-н Средец, ул.ХАН ОМУРТАГ, 48
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Създаване на рекламни, маркетингови, комуникационни и медийни стратегии, креативни решения и производство на телевизионна, аудио, печатна, външна, интернет и всякакъв друг вид реклама, ... Създаване на рекламни, маркетингови, комуникационни и медийни стратегии, креативни решения и производство на телевизионна, аудио, печатна, външна, интернет и всякакъв друг вид реклама, купуване и продаване на медийно време и пространство, продуциране и реализация на проекти в областта на развлекателната индустрия и културата, разработване и лансиране на кампании по връзки с обществеността, информационна, агентска, издателска дейност, търговско представителство на наши и чуждестранни юридически и физически лица в страната и чужбина, както и всички дейности незабранени от Закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: НЕДЕЛЧО МИХАЙЛОВ МИХАЙЛОВ (свързан с 2 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: НЕДЕЛЧО МИХАЙЛОВ МИХАЙЛОВ (свързан с 2 фирми)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма БИ ПРОДЮСЪРС ЕООД на латиница "B PRODUCERS LTD" с ЕИК/ПИК 202716491 е основана на 29 Август 2013 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Хронология

29.08.2013
Регистрация на фирмата
Транслитерация
B PRODUCERS LTD

13.10.2016
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ООД на ЕООД
Едноличен собственик на капитала

17.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма