БОТЬО И СЛАВКА ООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
202801116
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
04.11.2013 13:06
Наименование
БОТЬО И СЛАВКА
Правна форма
Дружество с ограничена отговорност (ООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Казанлък (6100), жк. Изток, бл. 33, вх. В, ет. 1, ап. 41
Има 3 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Търговия на едро и дребно с хранителни и промишлени стоки и изделия, разкриване на търговски обекти, внос и износ, екскурзоводска дейност, транспорт на товари и пътници в страната и чужбина съ... Търговия на едро и дребно с хранителни и промишлени стоки и изделия, разкриване на търговски обекти, внос и износ, екскурзоводска дейност, транспорт на товари и пътници в страната и чужбина със собствен или нает транспорт, извършване на други търговски дейности, които не са забранени със закон или друг нормативен акт, а когато за извършването им и е необходим разрешителен или лицензионен режим - след снабдяване със съответно разрешение или лиценз. прочети още скрии
Представляващи
Управител: СЛАВКА ДИМИТРОВА КИРИЛОВА (свързан с 1 фирма)
Собственост
Съдружник: БОТЬО АСЕНОВ КИРИЛОВ - 50,0% дял (1 €) (свързан с 2 фирми)
Съдружник: СЛАВКА ДИМИТРОВА КИРИЛОВА - 50,0% дял (1 €) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
1 € (1 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма БОТЬО И СЛАВКА ООД с ЕИК/ПИК 202801116 е основана на 4 Ноември 2013 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Седалището на компанията се намира в гр. Казанлък, а началният внесен капитал е в размер на 1 евро.

Хронология

04.11.2013
Регистрация на фирмата
Съдружник

04.04.2014

22.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 лв. в 1 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма