КЯФИЕ АКОВЛУ ЕТ

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
202861095
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
16.12.2013 17:28
Наименование
КЯФИЕ АКОВЛУ
Транслитерация
KYAFIE AKOVLU ET
Служители
2 служители към 2021 г.
Правна форма
Едноличен търговец (ЕТ)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Цар Калоян (7280), ул. Камчия, 3
Има 3 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Код на икономическа дейност
4771 - Търговия на дребно с облекло
Предмет на дейност
Производство, изкупуване, преработка и продажба на всякакъв вид дамско, мъжко и детско облекло в страната и чужбина, бартер, производство, изкупуване, преработка и продажба /внос, изно... Производство, изкупуване, преработка и продажба на всякакъв вид дамско, мъжко и детско облекло в страната и чужбина, бартер, производство, изкупуване, преработка и продажба /внос, износ/ на всякакъв вид промишлени и непромишлени стоки, селскостопанска продукция и продуктите от нея, комисионерство, търговско посредничество, агентство, обмен на валута, транспортна дейност с лек и товарен транспорт, рекламна дейност, курсове по шев, кройка и бродерии и други дейности незабранени от закона. прочети още скрии
Собственост
Физическо лице търговец: КЯФИЕ ДЖЕЛИЛОВА АКОВЛУ (свързан с 1 фирма)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Година
Служители
2021 2

Резюме

Фирма КЯФИЕ АКОВЛУ ЕТ на латиница "KYAFIE AKOVLU ET" с ЕИК/ПИК 202861095 е основана на 16 Декември 2013 година с правна форма "Едноличен търговец" или на кратко "ЕТ". Седалището на компанията се намира в гр. Цар Калоян.

Оборота на фирмата за 2021 година е в размер на 15 000 лв.

Хронология

16.12.2013
Регистрация на фирмата
Транслитерация
KYAFIE AKOVLU ET
Физическо лице търговец

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма