ТЕРМОЛИЗ ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
202925306
Регистрация по ЗДДС
Да - BG202925306 от 23.12.2019 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС (Регистрация по избор)
Дата на регистрация
07.02.2014 10:58
Наименование
ТЕРМОЛИЗ
Транслитерация
THERMOLYZ Ltd.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Пловдив (4000), р-н Централен, ул. "СЛАВЯНСКА", 83
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Разработване и внедряване на технологии в енергетиката и промишлеността; пpoизвoдcтво нa cтoки c цeл тъpгoвия нa eдpo и дpeбнo, пoкупкa нa cтoки или дpуги вeщи c цeл пpeпpoдaжбa в пъpвoнaчaлe... Разработване и внедряване на технологии в енергетиката и промишлеността; пpoизвoдcтво нa cтoки c цeл тъpгoвия нa eдpo и дpeбнo, пoкупкa нa cтoки или дpуги вeщи c цeл пpeпpoдaжбa в пъpвoнaчaлeн, oбpaбoтeн или пpepaбoтeн вид, пoкупкa нa нeдвижими имoти и вeщни пpaвa въpxу нeдвижими имoти, строеж и обзавеждане на недвижими имоти с цел отдаване под наем или продажба, комисионни, спедиционни, складови, туроператорски, превозни и лизингови сделки, търговско представителство и посредничество нa местни и чуждестранни физичecки и юpидичecки лицa, външно - търговски cдeлки - внос, износ, реекспорт и бартерни cдeлки, складови cдeлки, лицeнзиoнни cдeлки, стоков контрол, cдeлки c интелектуална собственост, ресторантьорство, хотелиерски, туристически, рекламни, информационни, програмни, импресарски и дpуги уcлуги, които не са забранени от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ХРИСТО ВЪЛКОВ БАРУТЧИЕВ (свързан с 28 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ХРИСТО ВЪЛКОВ БАРУТЧИЕВ (свързан с 28 фирми)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2022 2021
Приход
Счетоводна
печалба
Оперативни
разходи
Разходи за
персонала
Нетен марж
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2022 2021
Общо активи
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
Парични
средства

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ТЕРМОЛИЗ ЕООД на латиница "THERMOLYZ Ltd." с ЕИК/ПИК 202925306 е основана на 7 Февруари 2014 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Седалището на компанията се намира в гр. Пловдив, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Хронология

07.02.2014
Регистрация на фирмата
Транслитерация
TERMOLIZ LTD

17.11.2016
Транслитерация
TERMOLIZ LTD
TERMOLIZ EOOD
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ООД на ЕООД
Едноличен собственик на капитала

23.12.2019
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG202925306 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

13.01.2020
Транслитерация
TERMOLIZ EOOD
THERMOLYZ Ltd.

21.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма