РИГ МАРКЕТ ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
203015276
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
09.04.2014 11:44
Наименование
РИГ МАРКЕТ
Транслитерация
RIG MARKET
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1612), р-н Красно село, ул. Кюстендил, 23А, ап. 1
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Продажба на стоки на дребно, алкохол, цигари, захарни изделия, търговско представителство и посредничество, покупка на стоки с цел да ги препродаде в първоначален, преработен или обработен... Продажба на стоки на дребно, алкохол, цигари, захарни изделия, търговско представителство и посредничество, покупка на стоки с цел да ги препродаде в първоначален, преработен или обработен вид, продажба на стоки от собствено производство, търговия на едро, вътрешна и външна търговия с незабранени от закона стоки, както и всяка друга дейност незабранена от закон, при условие че, ако се изисква разрешение или лиценз или регистрация за извършване на някоя дейност, тази дейност ще се осъществява след получаване на такова разрешение или лиценз, съответно след извършване на такава регистрация. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ВЕНЕЛИН ТОНЕВ ЛЕСОВ (свързан с 3 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ВЕНЕЛИН ТОНЕВ ЛЕСОВ (свързан с 3 фирми)
Капитал размер
25 €

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма РИГ МАРКЕТ ЕООД на латиница "RIG MARKET" с ЕИК/ПИК 203015276 е основана на 9 Април 2014 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 0 евро.

Хронология

09.04.2014
Регистрация на фирмата
Транслитерация
RIG MARKET
Едноличен собственик на капитала

25.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 50 лв. в 25 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма