ДАННИ 72 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
203062354
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
16.05.2014 15:36
Наименование
ДАННИ 72
Транслитерация
"DANNY 72" Ltd
Оборот
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Пловдив (4004), р-н Южен, Пере Тошев, 87, вх. Б, ет. 2, ап. 10
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Търговия на едро и дребно, покупка на стоки и други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид, търговска дейност /вкл. внос и износ/, търговско представителство и посред... Търговия на едро и дребно, покупка на стоки и други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид, търговска дейност /вкл. внос и износ/, търговско представителство и посредничество, производство, изкупуване, преработка, съхранение и реализация на хранителни и промишлени стоки и предмети за бита, всякакви услуги, търговско представителство и агентство на български и чуждестранни физически и юридически лица в страната и чужбина, вътрешно и външнотърговска дейност – внос или износ на стоки, както и всяка друга дейност, незабранена от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: РИКАРДО ЕСПОЗИТО (свързан с 3 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: РИКАРДО ЕСПОЗИТО (свързан с 3 фирми)
Капитал размер
1 € (1 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Приход 1
Счетоводна
печалба
Оперативни
разходи
1
Разходи за
персонала
Нетен марж
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Общо активи 1 1
Дълготрайни
активи
1
Материални
запаси
Общо
задължения
1
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
1 1
Парични
средства
1

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ДАННИ 72 ЕООД на латиница ""DANNY 72" Ltd" с ЕИК/ПИК 203062354 е основана на 16 Май 2014 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Пловдив, а началният внесен капитал е в размер на 1 евро.

Оборота на фирмата за 2021 година е в размер на 2 000 лв.

Хронология

16.05.2014
Регистрация на фирмата
Транслитерация
"DANNY 72" Ltd
Управител
Едноличен собственик на капитала

20.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 лв. в 1 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма