А ЛИТВИН ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
203133118
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
08.07.2014 10:01
Наименование
А ЛИТВИН
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Варна (9000), р-н Владислав Варненчик, Владислав Варненчик, бл. 77, вх. А, ет. 8, ап. 22
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
вътрешно и външно търговска дейност, посредническа, комисионна и консултантска дейност, покупка, строеж или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба, туристическа дейност-туроператорс... вътрешно и външно търговска дейност, посредническа, комисионна и консултантска дейност, покупка, строеж или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба, туристическа дейност-туроператорство и туристическо агентство, транспортна дейност в страната и чужбина - превоз на пътници и товари, както и всяка друга дейност незабранена от закона прочети още скрии
Представляващи
Управител: Анатолий Литвин (Украйна ) (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Анатолий Литвин (Украйна ) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
5 € (5 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма А ЛИТВИН ЕООД с ЕИК/ПИК 203133118 е основана на 8 Юли 2014 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Варна, а началният внесен капитал е в размер на 5 евро.

Хронология

08.07.2014
Регистрация на фирмата
Управител
Едноличен собственик на капитала

26.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 10 лв. в 5 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма