| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 8 -79.49% | 40 -8.24% | 43 -48.48% | 84 46.02% | 58 -51.29% | 119 -26.11% | 161 | |||||
|
Счетоводна печалба |
-151 -638.18% | 28 -11.29% | 32 -62.42% | 84 46.02% | 58 -51.29% | 119 -26.11% | 161 | |||||
|
Оперативни разходи |
||||||||||||
|
Разходи за персонала |
||||||||||||
| Нетен марж | -1850% -2723.64% | 70.51% -3.33% | 72.94% -27.06% | 100% 0% | 100% 0% | 100% 0% | 100% | |||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 509 -23.46% | 665 5.18% | 632 5.28% | 600 16.47% | 515 12.5% | 458 34.94% | 339 | |||||
|
Дълготрайни активи |
||||||||||||
|
Материални запаси |
||||||||||||
|
Общо задължения |
||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||
| Вземания общо | 166 217.65% | 52 70% | 31 1.69% | 30 | ||||||||
|
Собствен капитал |
509 -22.93% | 660 4.45% | 632 5.28% | 600 16.47% | 515 12.5% | 458 34.94% | 339 | |||||
|
Парични средства |
13 -26.47% | 17 100% | 9 240% | 3 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |