ЛА ДОЛЧЕ ВИТА 31 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
203148052
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
18.07.2014 11:38
Наименование
ЛА ДОЛЧЕ ВИТА 31
Оборот
Служители
2 служители към 2021 г.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Пловдив (4000), р-н Централен, ул. Райко Даскалов, 1-А
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Търговия и производство на дрехи и аксесоари, производство и продажба на едро и дребно на хранителни, нехранителни и всякакъв вид промишлени стоки, рекламна дейност, представителство, посред... Търговия и производство на дрехи и аксесоари, производство и продажба на едро и дребно на хранителни, нехранителни и всякакъв вид промишлени стоки, рекламна дейност, представителство, посредническа и дистрибуторска дейност, експорт и импорт на всякакъв вид стоки, както и всяка друга дейност незабранена от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Марина Иванова Зигмунд (свързан с 14 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Марина Иванова Зигмунд (свързан с 14 фирми)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2023 2022 2021
Приход
Счетоводна
печалба
Оперативни
разходи
Разходи за
персонала
Нетен марж
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2023 2022 2021
Общо активи
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
Парични
средства

Служители

Година
Служители
2021 2

Резюме

Фирма ЛА ДОЛЧЕ ВИТА 31 ЕООД с ЕИК/ПИК 203148052 е основана на 18 Юли 2014 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Пловдив, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Хронология

18.07.2014
Регистрация на фирмата
Едноличен собственик на капитала

01.02.2017

25.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма