Лино Трейдинг ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
203333791
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
15.12.2014 11:29
Наименование
Лино Трейдинг
Транслитерация
Lino Trading
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Пловдив (4000), р-н Централен, Никола Войводов, 12, ет. 7, ап. 19
Има 2 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Пройзводство на облекла, транспортни услуги, спедиционни и превозни сделки, покупка на стоки или други вещи с цел препродажба в преработен или обработен вид; търговия на едро и дребно на всякакв... Пройзводство на облекла, транспортни услуги, спедиционни и превозни сделки, покупка на стоки или други вещи с цел препродажба в преработен или обработен вид; търговия на едро и дребно на всякакви стоки; продажба на стоки от собствено производство; тьрговско представителство и посредничество; както и всички други услуги и дейности, които не са забранени от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Георги Анчев Георгиев (свързан с 3 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Георги Анчев Георгиев (свързан с 3 фирми)
Капитал размер
5 € (5 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2019 2018 2017 2016 2015 2014
Приход 12
Счетоводна
печалба
-5
Оперативни
разходи
17
Разходи за
персонала
11
Нетен марж -41.67%
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2019 2018 2017 2016 2015 2014
Общо активи 1 1 0% 1 -90% 10
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
1
Общо
задължения
3 6 0% 6 -40% 10
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
-2 -5 0% -5 -150% 10
Парични
средства
10

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма Лино Трейдинг ЕООД на латиница "Lino Trading" с ЕИК/ПИК 203333791 е основана на 15 Декември 2014 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Компанията първоначално е регистрирана с името "Лино Треид", но на 8 Януари 2015 година то бива сменено на сегашното "Лино Трейдинг". Седалището на компанията се намира в гр. Пловдив, а началният внесен капитал е в размер на 5 евро.

Хронология

15.12.2014
Регистрация на фирмата
Транслитерация
“Lino Treide” LTD
Едноличен собственик на капитала

08.01.2015
Промяна наименование
Името се сменя от Лино Треид на Лино Трейдинг
Транслитерация
“Lino Treide” LTD
Lino Trading

24.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 10 лв. в 5 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма