Бест ойл 2000 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
203379874
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
24.01.2015 13:03
Наименование
Бест ойл 2000
Транслитерация
Best oil 2000
Оборот
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1220), р-н Надежда, жк. Лев Толстой, бл. 23, вх. а, ет. 3, ап. 10
Има 4 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Търговска дейност в страната и чужбина, онлайн търговия с техника и електроника, строителство, поддръжка и ремонт на недвижими имоти, консултантска дейност, производствена дейност, спедито... Търговска дейност в страната и чужбина, онлайн търговия с техника и електроника, строителство, поддръжка и ремонт на недвижими имоти, консултантска дейност, производствена дейност, спедиторска и туристическа дейност, хотелиерство и ресторантьорство, както и всички други дейности, незабранени от Закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Христо Иванов Коцаков (свързан с 3 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Христо Иванов Коцаков (свързан с 3 фирми)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2017
Приход 70
Счетоводна
печалба
-9
Оперативни
разходи
3
Разходи за
персонала
12
Нетен марж -12.86%
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2017
Общо активи 30
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
34
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо 28
Собствен
капитал
-4
Парични
средства
2

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма Бест ойл 2000 ЕООД на латиница "Best oil 2000" с ЕИК/ПИК 203379874 е основана на 24 Януари 2015 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Хронология

24.01.2015
Регистрация на фирмата
Транслитерация
Best oil 2000
Едноличен собственик на капитала

16.02.2015
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG203379874 на основание друго от ЗДДС

28.05.2019
Дерегистрация по ЗДДС
Фирмата се дерегистрира по ЗДДС (предишна регистрация: друго от ЗДДС)

26.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма