БЕЛУШ ООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
203426142
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
24.02.2015 11:28
Наименование
БЕЛУШ
Транслитерация
BELUSH
Правна форма
Дружество с ограничена отговорност (ООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Сливница (2200), пл."Съединение", 2
Има 4 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Внос и износ, търговия с нови и употребявани автомобили и авточасти. Посредничество и представителство на местни и чуждестранни физически и юридически лица в страната и чужбина; Комисионни сделки и ... Внос и износ, търговия с нови и употребявани автомобили и авточасти. Посредничество и представителство на местни и чуждестранни физически и юридически лица в страната и чужбина; Комисионни сделки и услуги; Маркетингови услуги; Фото и видео заснемане и телевизионни услуги; Спедиторска дейност; Управление на недвижима собственост, покупка, строеж и сделки с недвижими имоти, производство и търговия с различни видове стоки, външна търговия, международен и вътрешен транспорт; Хотелиерство и ресторантьорство; Туристическа дейност, сервизна, консултантска и рекламна дейност и различни видове услуги; Покупко-продажба, внос и износ на стоки, тютюн и тютюневи изделия, кафе и спиртни напитки, както и всяка друга дейност за която няма законова забрана съгласно законите на Република България. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ВЛАДИМИР БЕЛУШЕВИЧ (Сърбия ) (свързан с 1 фирма)
Собственост
Съдружник: Владимир Белушевич (Сърбия ) - 20,0% дял (1 €) (свързан с 1 фирма)
Съдружник: Милош Велкович (Сърбия ) - 20,0% дял (1 €) (свързан с 2 фирми)
Съдружник: Светислав Ранкович (Сърбия ) - 20,0% дял (1 €) (свързан с 1 фирма)
Съдружник: Зоран Пешич (Сърбия ) - 20,0% дял (1 €) (свързан с 1 фирма)
Съдружник: Игор Стоянович (Сърбия ) - 20,0% дял (1 €) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
2 € (2 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма БЕЛУШ ООД на латиница "BELUSH" с ЕИК/ПИК 203426142 е основана на 24 Февруари 2015 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Седалището на компанията се намира в гр. Сливница, а началният внесен капитал е в размер на 2 евро.

Хронология

24.02.2015
Регистрация на фирмата
Транслитерация
BELUSH
Съдружник
Владимир Белушевич 1 лв - 20,00% дял
Милош Велкович 1 лв - 20,00% дял
Светислав Ранкович 1 лв - 20,00% дял
Зоран Пешич 1 лв - 20,00% дял
Игор Стоянович 1 лв - 20,00% дял

25.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 5 лв. в 2 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма