УАН КОНТЕМПОРАРИ ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
203652629
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
07.08.2015 09:57
Наименование
УАН КОНТЕМПОРАРИ
Транслитерация
ONE CONTEMPORARY
Оборот
38 000 лв. оборот за 2020 г.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1680), р-н Красно село, жк. БОРОВО, РОДОПСКИ ИЗВОР, 54
Има 3 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Код на икономическа дейност
4778 - Търговия със стоки некласиф.другаде
Предмет на дейност
Консултации в областта на изкуството, ноу-хау, търговия с произведения на изкуството (без паметници на културата), арт мениджмънт, организиране на фестивали, сценична дейност, управление н... Консултации в областта на изкуството, ноу-хау, търговия с произведения на изкуството (без паметници на културата), арт мениджмънт, организиране на фестивали, сценична дейност, управление на художествени галерии, музеи и театри, импресарска и продуцентска дейност, създаване и поддържане на информационни системи, извършване на софтуерни услуги, електронна търговия, търговско представителство, посредничество и агентство на български и чуждестранни физически и юридически лица в страната и чужбина във всичките му форми, дружеството може да сключва всички сделки и извършва всякаква дейност, която способствува за достигане целите, които то си е поставило и е разрешена от закона прочети още скрии
Представляващи
Управител: ВАЛЕНТИН САВОВ МОНЕВ (свързан с 8 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ВАЛЕНТИН САВОВ МОНЕВ (свързан с 8 фирми)
Капитал размер
1 € (1 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Приход 38 31.03% 29 131
Счетоводна
печалба
9 1000% -1
Оперативни
разходи
29 -3.33% 30 131
Разходи за
персонала
18 0% 18
Нетен марж 23.68% 786.84% -3.45%
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Общо активи 8 18
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
18
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
8
Парични
средства
8 18

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма УАН КОНТЕМПОРАРИ ЕООД на латиница "ONE CONTEMPORARY" с ЕИК/ПИК 203652629 е основана на 7 Август 2015 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 1 евро.

Оборота на фирмата за 2020 година е в размер на 38 000 лв.

Хронология

07.08.2015
Регистрация на фирмата
Транслитерация
ONE CONTEMPORARY
Съдружник

21.07.2016
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ООД на ЕООД
Едноличен собственик на капитала

01.08.2016
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG203652629 на основание чл. 96 от ЗДДС - Задължителна регистрация

17.11.2016
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ЕООД на ООД
Съдружник
Заличаване Едноличен собственик на капитала

16.07.2020
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ООД на ЕООД
Едноличен собственик на капитала

16.03.2022
Дерегистрация по ЗДДС
Фирмата се дерегистрира по ЗДДС (предишна регистрация: чл. 96 от ЗДДС)

24.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 3 лв. в 1 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма