ДЖИ ПРОПОЛИС ЕООД

ЗАЛИЧЕН ТЪРГОВЕЦ
Статус
Заличен на 07.02.2020 13:33
ЕИК/ПИК
203662331
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
17.08.2015 08:52
Наименование
ДЖИ ПРОПОЛИС
Транслитерация
”G PROPOLIS” LTD
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1612), р-н Красно село, жк. Красно село, бл. 3, вх. В, ет. 5, ап. 53
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Производство и търговия с пчелни биопродукти, проектиране, строителство, обзавеждане, ремонт, отдаване под наем, покупко-продажба и посредничество при покупко-продажба и отдаване под наем ... Производство и търговия с пчелни биопродукти, проектиране, строителство, обзавеждане, ремонт, отдаване под наем, покупко-продажба и посредничество при покупко-продажба и отдаване под наем на недвижими имоти; консултации, маркетинг, рекламна, комисионерска и продуцентска дейност, спедиторска и транспортна дейност, сервизна дейност и различни видове услуги, организиране, изграждане и функциониране в страната на търговски обекти, участие с проекти финансирани от европейските фондове в национални и европрограми, представителство, посредничество и агентство на местни и чуждестранни физически и юридически лица, както и всяка друга дейност, незабранена от закона след получаване и представяне на лиценз или разрешение от държавен орган, ако законът го изисква за съответната дейност. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Вирджиния Александрова Тодорова (свързан с 1 фирма)
Ликвидатор: БОРИС АЛЕКСАНДРОВ ТОДОРОВ (свързан с 3 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Вирджиния Александрова Тодорова (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
2 лева (2 лева внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ДЖИ ПРОПОЛИС ЕООД на латиница "”G PROPOLIS” LTD" с ЕИК/ПИК 203662331 е основана на 17 Август 2015 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 2 лева.

Хронология

17.08.2015
Регистрация на фирмата
Транслитерация
”G PROPOLIS” LTD
Едноличен собственик на капитала

10.07.2019

07.02.2020
Заличен търговец
Промяна Едноличен собственик на капитала
Промяна Ликвидатор

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма