БОВАНА ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
203683261
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
01.09.2015 14:47
Наименование
БОВАНА
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1000), р-н Триадица, ул. Княз Борис I, 51
Има 23 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
РАЗКРИВАНЕ И ЕКСПЛОАТАЦИЯ НА ЗАВЕДЕНИЯ ЗА ОБЩЕСТВЕНО ХРАНЕНЕ, МАГАЗИНИ, РЕСТОРАНТИ, КАФЕ-СЛАДКАРНИЦИ, БЪРЗА ЗАКУСКА, ТЪРГОВИЯ НА ЕДРО И ДРЕБНО С ХРАНИТЕЛНИ СТОКИ, ПЛОДОВЕ И ЗЕЛЕНЧУЦИ, СЛ... РАЗКРИВАНЕ И ЕКСПЛОАТАЦИЯ НА ЗАВЕДЕНИЯ ЗА ОБЩЕСТВЕНО ХРАНЕНЕ, МАГАЗИНИ, РЕСТОРАНТИ, КАФЕ-СЛАДКАРНИЦИ, БЪРЗА ЗАКУСКА, ТЪРГОВИЯ НА ЕДРО И ДРЕБНО С ХРАНИТЕЛНИ СТОКИ, ПЛОДОВЕ И ЗЕЛЕНЧУЦИ, СЛАДКАРСКИ, ХЛЕБНИ ИЗДЕЛИЯ, ТЪРГОВСКО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО И ПОСРЕДНИЧЕСТВО, КАКТО И ВСЯКА ДРУГА ТЪРГОВСКА ДЕЙНОСТ НЕОГРАНИЧЕНА ИЛИ ЗАБРАНЕНА ОТ ЗАКОНА /СЛЕД ПОЛУЧАВАНЕ НА ЛИЦЕНЗ ЗА СЪОТВЕТНИТЕ ДЕЙНОСТИ, ЗА КОИТО СЕ ИЗИСКВА ТАКЪВ/. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Стела Илиева Дончева (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Дамян Кирилов Николов (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
6 € (6 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма БОВАНА ЕООД с ЕИК/ПИК 203683261 е основана на 1 Септември 2015 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 6 евро.

Хронология

01.09.2015
Регистрация на фирмата
Едноличен собственик на капитала

14.03.2016
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG203683261 на основание друго от ЗДДС

30.03.2016

18.09.2017
Дерегистрация по ЗДДС
Фирмата се дерегистрира по ЗДДС (предишна регистрация: друго от ЗДДС)

24.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 12 лв. в 6 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма