Фирма Стар Хоумс ЕООД на латиница "Star Homes EOOD" с ЕИК/ПИК 203824300 е основана на 8 Декември 2015 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 1 022 евро.
08.12.2015
Регистрация на фирмата
Транслитерация
Star Homes EOOD
Едноличен собственик на капитала
25.03.2016
Промяна седалище
БЪЛГАРИЯ, гр. Божурище (2227), бул. Европа № 87
БЪЛГАРИЯ, с. Гурмазово (2226)
27.07.2018
Промяна Едноличен собственик на капитала
14.04.2022
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ЕООД на ООД
Заличаване Едноличен собственик на капитала
Промяна предмет на дейност
Културен, исторически и селски туризъм, хотелиерски и туристически услуги, строителство, търговия с недвижими имоти, ремонтни дейности, вътрешен дизайн и обзавеждане с цел продажба, внос и износ на стоки или други вещи, покупка на стоки с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид, продажба на стоки от собствено производство, търговско представителство и посредничество, комисионни, спедиционни и превозни сделки, стоков контрол, сделки с интелектуална собственост, информационни, програмни, консултантски услуги, и всякаква друга дейност, която не е забранена от закона.
Строителство, строително-ремонтни дейности, строително-монтажни работи, покупко-продажба и управление на недвижими имоти, покупка, строеж или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба; проектиране, инженеринг; ремонтни работи, реконструкции и рехабилитация; реализация на инвестиционни проекти в т.ч. строителство, ремонт, поддръжка, управление, стопанисване, продажба и отдаване под наем; производство и търговия със строителни материали, машини, съоръжения и оборудване; консултантски услуги; продажба на стоки от собствено производство; търговско представителство и посредничество; международна търговия,посредничество и дистрибуция при международни сделки; вътрешна и външна търговия; агентство; дружеството може да осъществява и всякаква друга търговска дейност, която не е забранена от закона.
18.04.2022
Промяна седалище
БЪЛГАРИЯ, с. Гурмазово (2226)
БЪЛГАРИЯ, гр. София (0), р-н Оборище, Чаталджа, 22
29.07.2025
Промяна седалище
БЪЛГАРИЯ, гр. София (0), р-н Оборище, Чаталджа, 22
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1111), р-н Слатина, Едисон, 47
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ООД на ЕООД
Едноличен собственик на капитала
14.08.2025
Промяна седалище
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1111), р-н Слатина, Едисон, 47
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1111), р-н Слатина, ул. Едисон, 47, вх. А, ет. 1, ап. 1
29.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 000 лв. в 1 022 €