НОРТИ 2008 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
203953148
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
02.03.2016 14:29
Наименование
НОРТИ 2008
Транслитерация
NORTY 2008
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, с. Студен извор (2488)
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Застрахователно посредничество и агентство /след лиценз/, вътрешна и външна търговска дейност, консултантска дейност, търговия с нови и употребявани авточасти и автомобили, отдаване на автомоб... Застрахователно посредничество и агентство /след лиценз/, вътрешна и външна търговска дейност, консултантска дейност, търговия с нови и употребявани авточасти и автомобили, отдаване на автомобили под наем, фризьорски и козметични услуги, маникюр, педикюр, масажи, строеж на сгради и складове, покупка на стоки с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид, хотелиерска, ресторантьорска, туристическа, рекламна и информационна услуги. Вътрешни и международни превози по суша и вода. Счетоводни услуги, както и всяка друга дейност, незабранена от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: РУМЕН ТОДОРОВ ЖЕЛЕВ (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: РУМЕН ТОДОРОВ ЖЕЛЕВ (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
25 € (25 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма НОРТИ 2008 ЕООД на латиница "NORTY 2008" с ЕИК/ПИК 203953148 е основана на 2 Март 2016 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в с. Студен извор, а началният внесен капитал е в размер на 25 евро.

Хронология

02.03.2016
Регистрация на фирмата
Транслитерация
NORTY 2008
Едноличен собственик на капитала

30.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 50 лв. в 25 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма