ДЖИ ЕЛ ПРОДУКТ ООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
204001315
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
31.03.2016 11:20
Наименование
ДЖИ ЕЛ ПРОДУКТ
Транслитерация
G L PRODUCT
Оборот
Правна форма
Дружество с ограничена отговорност (ООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1582), р-н Искър, жк. ДРУЖБА 2, бл. 305, вх. Б, ет. 2, ап. 28
Има 2 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
производство и търговия с промишлени, хранителни, селскостопански , битови стоки, пътнически, товарни и транспортни услуги в страната и чужбина, ресторантьорство, строителство, ремонт... производство и търговия с промишлени, хранителни, селскостопански , битови стоки, пътнически, товарни и транспортни услуги в страната и чужбина, ресторантьорство, строителство, ремонтни и довършителни дейности, както и всички други дейности и услуги, които не са забранени със закон прочети още скрии
Представляващи
Управител: КАЛИН ИЛИЕВ КИРИЛОВ (свързан с 3 фирми)
Собственост
Съдружник: КАЛИН ИЛИЕВ КИРИЛОВ - 50,0% дял (5 €) (свързан с 3 фирми)
Съдружник: ИВАН ГЕОРГИЕВ АНДРЕЕВСКИ - 50,0% дял (5 €) (свързан с 2 фирми)
Капитал размер
10 € (10 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022 2021
Приход
Счетоводна
печалба
Оперативни
разходи
Разходи за
персонала
Нетен марж
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022 2021
Общо активи
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
Парични
средства

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ДЖИ ЕЛ ПРОДУКТ ООД на латиница "G L PRODUCT" с ЕИК/ПИК 204001315 е основана на 31 Март 2016 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 10 евро.

Хронология

31.03.2016
Регистрация на фирмата
Транслитерация
G L PRODUCT
Едноличен собственик на капитала

05.06.2020
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ЕООД на ООД
Заличаване Едноличен собственик на капитала
Съдружник

27.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 20 лв. в 10 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма