СТОЯН 501 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
204080654
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
18.05.2016 09:37
Наименование
СТОЯН 501
Транслитерация
STOYAN 501
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Приморско (8180), ул. Оборище, 7
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Код на икономическа дейност
47.19 - Търговия на дребно в неспециализирани магазини с разнообразни стоки
Предмет на дейност
Земеделие; Превозна дейност на пътници и товари; Търговия с горива, Производство на стоки с цел продажба. Търговия с всички видове стоки, позволени от закона, алкохол, цигари, включително ав... Земеделие; Превозна дейност на пътници и товари; Търговия с горива, Производство на стоки с цел продажба. Търговия с всички видове стоки, позволени от закона, алкохол, цигари, включително авточасти, сервизна дейност. Строителство и ремонтни дейности. Отдаване под наем на сгради и помещения. Ресторантьорство. Хотелиерство. Рекламна дейност. Търговско представителство и посредничество на местни и чуждестранни юридически и физически лица. Внос и Износ на стоки. Външнотърговска дейност, както и всякаква друга търговска и стопанска дейност, незабранена от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Стоян Руменов Сираков (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Стоян Руменов Сираков (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма СТОЯН 501 ЕООД на латиница "STOYAN 501" с ЕИК/ПИК 204080654 е основана на 18 Май 2016 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Приморско, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Хронология

18.05.2016
Регистрация на фирмата
Транслитерация
STOYAN 501
Едноличен собственик на капитала

26.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма