ВИТОША ИНВЕСТМЪНТ ГРУП ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
204105292
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
03.06.2016 11:43
Наименование
ВИТОША ИНВЕСТМЪНТ ГРУП
Транслитерация
“VITOSHA INVESTMENT GROUP” Ltd.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1000), р-н Средец, ул. "Рачо Димчев", 1, вх. А, ет. 2, ап. 9
Има 21 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Покупка на стоки или други вещи с цел препродажба в първоначален, преработен или обработен вид, продажба на стоки от собствено производство, търговско представителство и посредничество, комиси... Покупка на стоки или други вещи с цел препродажба в първоначален, преработен или обработен вид, продажба на стоки от собствено производство, търговско представителство и посредничество, комисионни, спедиционни и превозни сделки, складови сделки, лизинг, внос и износ на стоки, както и всички други сделки и услуги, които не са забранени от законите на Република България. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Любомир Иванов Бочев (свързан с 4 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Любомир Иванов Бочев (свързан с 4 фирми)
Капитал размер
5 € (5 € внесен)

Дъщерни дружества

Фирмата има участие в 1 юридически лица.
Фирма От дата Роля Дял Приходи Персонал
АГРОДАНУБИО ЕООД 22.06.2016 Едноличен собственик на капитала 100%

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ВИТОША ИНВЕСТМЪНТ ГРУП ЕООД на латиница "“VITOSHA INVESTMENT GROUP” Ltd." с ЕИК/ПИК 204105292 е основана на 3 Юни 2016 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 5 евро.

Хронология

03.06.2016
Регистрация на фирмата
Транслитерация
“VITOSHA INVESTMENT GROUP” Ltd.
Едноличен собственик на капитала

28.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 10 лв. в 5 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма