Лимитед едишън ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
204188815
Регистрация по ЗДДС
Да - BG204188815 от 22.05.2017 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС (Регистрация по избор)
Дата на регистрация
02.08.2016 13:01
Наименование
Лимитед едишън
Транслитерация
Limited edition
Оборот
Служители
1 служител към 2021 г.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1142), р-н Средец, бул. Васил Левски, 13, вх. Б, ет. 2
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Покупка на стоки или други вещи с цел да ги препродаде в първоначален, преработен или обработен вид в страната, чужбина и онлайн, търговия на едро и дребно; продажба на стоки от собствено произв... Покупка на стоки или други вещи с цел да ги препродаде в първоначален, преработен или обработен вид в страната, чужбина и онлайн, търговия на едро и дребно; продажба на стоки от собствено производство; търговско представителство и посредничество; комисионни, складови сделки; сделки с интелектуална собственост; хотелиерски. ресторантьорски, рекламни, информационни, програмни и други услуги; покупка, строеж или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба, туристическа агентска и туроператорска дейност; вътрешни и международни спедиционни и превозни сделки, международен автомобилен транспорт; онлайн търговия /търговия по интернет/; изработка и поддръжка на уеб сайтове, продажба на стоки от собствено производство; дизайн; уеб дизайн; гравичен дизайн; илюстрация и предпечатна подготовка; рекламни, информационни, програмни, импресарски или други услуги; интернет търговия и всякакви други търговски сделки с изключение на забранените със закон, както и всяка друга търговска дейност, която не е забранена от закона и за която не се изисква разрешение от компетентен държавен орган преди регистрация на Дружеството. прочети още скрии
Представляващи
Управител: АХМЕД АФИР (Алжир ) (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: АХМЕД АФИР (Алжир ) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
2 556 € (2 556 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016
Приход
Счетоводна
печалба
Оперативни
разходи
Разходи за
персонала
Нетен марж
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016
Общо активи 5
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
Парични
средства

Служители

Година
Служители
2021 1

Резюме

Фирма Лимитед едишън ЕООД на латиница "Limited edition" с ЕИК/ПИК 204188815 е основана на 2 Август 2016 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 2 556 евро.

Оборота на фирмата за 2021 година е в размер на 12 000 лв.

Хронология

02.08.2016
Регистрация на фирмата
Транслитерация
Limited edition
Съдружник

22.05.2017
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG204188815 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

01.06.2023
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ООД на ЕООД
Едноличен собственик на капитала

29.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 5 000 лв. в 2 556 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма