„Трипъл 15” ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
204233317
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
08.09.2016 09:27
Наименование
„Трипъл 15”
Транслитерация
“Triple 15” LTD
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1000), р-н Средец, 6-ти септември, 1, ет. 1, офис 1
Има 7 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Продажба и покупка на недвижими имоти и предприятия, управление и развитие. Консултантски дейности в сферата на информационните технологии. Консултации по управление в сферата на технологиите. Всяка... Продажба и покупка на недвижими имоти и предприятия, управление и развитие. Консултантски дейности в сферата на информационните технологии. Консултации по управление в сферата на технологиите. Всякакви дейности в областта на информационните технологии. Преработка на данни, дизайн на интернет страници и дейности по свързване. Услуги по създаване на реклама в интернет. Дейности по създаване на интернет трафик към клиентите посредством водещи интернет страници. Софтуеърни решения, специфично разработени за реклама на клиенти. Разработка на софтуеър за автоматични инвестиционни процедури, както и всяка друга дейност, незабранена от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Валериу Варанита (Румъния ) (свързан с 3 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Валериу Варанита (Румъния ) (свързан с 3 фирми)
Капитал размер
1 € (1 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма „Трипъл 15” ЕООД на латиница "“Triple 15” LTD" с ЕИК/ПИК 204233317 е основана на 8 Септември 2016 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 1 евро.

Хронология

08.09.2016
Регистрация на фирмата
Транслитерация
“Triple 15” LTD
Управител
Едноличен собственик на капитала

21.02.2017
Промяна седалище
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1111), р-н Слатина, жк. Гео Милев, Светлоструи, 9
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1000), р-н Средец, 6-ти септември, 1, ет. 1, офис 1

25.10.2017
Промяна Управител
Промяна Едноличен собственик на капитала

26.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 лв. в 1 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма