ГОДЗИЛА 2012 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
204240710
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
13.09.2016 10:18
Наименование
ГОДЗИЛА 2012
Транслитерация
GODZILA 2012 Ltd
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Стара Загора (6000), Старозагорско въстание, 26, ет. 5, ап. 15
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Покупка на стоки и други вещи с цел да ги препродаде в първоначален, преработен, обработен вид; продажба на стоки от собствено производство; продажба на животни и всички консумативи към тях; търго... Покупка на стоки и други вещи с цел да ги препродаде в първоначален, преработен, обработен вид; продажба на стоки от собствено производство; продажба на животни и всички консумативи към тях; търговско представителство и посредничество; комисионни, спедиционни и превозни сделки; складови сделки; лицензионни сделки; стоков контрол; сделки с интелектуална собственост; хотелиерски, туристически, рекламни, информационни, програмни, импресарски , фризьорски или други услуги; покупка, строеж или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба; лизинг; външнотърговски сделки, както и всички други сделки, разрешени от закона , а когато се изисква разрешителен режим- след получаване на съответното разрешение. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Росен Йорданов Славов (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Росен Йорданов Славов (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
1 € (1 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ГОДЗИЛА 2012 ЕООД на латиница "GODZILA 2012 Ltd" с ЕИК/ПИК 204240710 е основана на 13 Септември 2016 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Стара Загора, а началният внесен капитал е в размер на 1 евро.

Хронология

13.09.2016
Регистрация на фирмата
Транслитерация
GODZILA 2012 Ltd
Едноличен собственик на капитала

29.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 лв. в 1 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма