Табакс Груп ООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
204256045
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
26.09.2016 10:26
Наименование
Табакс Груп
Транслитерация
"Tabaks Group"
Правна форма
Дружество с ограничена отговорност (ООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1618), р-н Витоша, Родопски Извор, 64г, вх. А, ет. 3, ап. 9
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Производство или покупка на стоки и други вещи с цел препродаване в първоначален или преработен вид; импорт и експорт на стоки в България, Европейския съюз и трети страни, търговия на едро и дребн... Производство или покупка на стоки и други вещи с цел препродаване в първоначален или преработен вид; импорт и експорт на стоки в България, Европейския съюз и трети страни, търговия на едро и дребно; покупка, строеж или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба и всички видове строителна и монтажна дейност, отдаване под наем; хотелиерски, туристически, рекламни, информационни, програмни, импресарски или други услуги; сделки с интелектуална собственост; и всяка друга стопанска дейност, незабранена със закон. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Филип Лазаров Казанджиев (свързан с 3 фирми)
Собственост
Съдружник: Филип Лазаров Казанджиев - 50,0% дял (26 €) (свързан с 3 фирми)
Съдружник: Мартин Лазаров Казанджиев - 50,0% дял (26 €) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма Табакс Груп ООД на латиница ""Tabaks Group"" с ЕИК/ПИК 204256045 е основана на 26 Септември 2016 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Хронология

26.09.2016
Регистрация на фирмата
Транслитерация
"Tabaks Group"
Съдружник

25.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма