ДИДО 1948 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
204299317
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
24.10.2016 10:04
Наименование
ДИДО 1948
Транслитерация
"DIDO 1948" EOOD
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Русе (7004), ул. Тулча, 11, бл. 11, вх. 1, ет. 7, ап. 1
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Производство и покупка на промишлени, хранителни и всякакви други стоки или вещи с цел да бъдат препродадени в първоначален или обработен вид, Търговска дейност на територията на страната и в чужб... Производство и покупка на промишлени, хранителни и всякакви други стоки или вещи с цел да бъдат препродадени в първоначален или обработен вид, Търговска дейност на територията на страната и в чужбина, разрешена от закона, Разкриване и експлоатация на увеселителни заведения, заведения за обществено хранене и бърза закуска, Вътрешен и международен туризъм с всички съпътстващи ги дейности, Внос и търговия със промишлени стоки, Рекламна дейност и всяка друга дейност разрешена от законодателството на Република България. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ДАНИЕЛ ДРАГОМИРОВ НИКОЛАЕВ (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ДАНИЕЛ ДРАГОМИРОВ НИКОЛАЕВ (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
1 € (1 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ДИДО 1948 ЕООД на латиница ""DIDO 1948" EOOD" с ЕИК/ПИК 204299317 е основана на 24 Октомври 2016 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Русе, а началният внесен капитал е в размер на 1 евро.

Хронология

24.10.2016
Регистрация на фирмата
Транслитерация
"DIDO 1948" EOOD
Едноличен собственик на капитала

28.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 лв. в 1 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма