Нунциус Брокерски и Инвестиционни Услуги С.А. - клон България Клон на чуждестранен търговец

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
204444691
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
08.02.2017 15:31
Наименование
Нунциус Брокерски и Инвестиционни Услуги С.А. - клон България
Транслитерация
Nuntius Brokerage and Investment Services S.A. - Bulgaria Branch
Оборот
Служители
8 служители към 2017 г.
Правна форма
Клон на чуждестранен търговец (Клон на чуждестранен търговец)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1784), р-н Младост, ул. Михаил Тенев, 6, вх. Б, ет. 1, ап. офис 2.2
Има 2 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Приемане и предаване на нареждания и изпълнение на нареждания за сметка на клиенти във връзка с един или повече от следните финансови инструменти: (1) опции, фючърси, суапове, форуърдни договори... Приемане и предаване на нареждания и изпълнение на нареждания за сметка на клиенти във връзка с един или повече от следните финансови инструменти: (1) опции, фючърси, суапове, форуърдни договори с фиксиран лихвен процент и други деривативни договори върху ценни книжа, валута, лихвени проценти, доходи или други деривативни инструменти, индекси или финансови показатели, задълженията по които могат да бъдат изпълнени чрез доставка или чрез парично плащане; (2) опции, фючърси, суапове, форуърдни договори с фиксиран лихвен процент и други деривативни договори върху стоки, задълженията по които трябва да бъдат изпълнени чрез парично плащане или задълженията по които могат да бъдат изпълнени чрез парично плащане по искане на една от страните (извън случаите на неизпълнение или друго основание за прекратяване на договора); (3) договори за разлики; и (4) опции, фючърси, суапове, форуърдни договори с фиксиран лихвен процент, както и всякакви други деривативни договори във връзка с изменения на климата, товарни тарифи, цени на квоти за търговия с емисии, проценти на инфлация и други официални икономически статистически показатели, задълженията по които трябва да бъдат изпълнени чрез парично плащане или задълженията по които могат да бъдат изпълнени чрез парично плащане по искане на една от страните (извън случаите на неизпълнение или друго основание за прекратяване на договора), както и всякакви други деривативни договори, свързани с активи, права, задължения, индекси и показатели, които имат характеристиките на другите деривативни финансови инструменти в зависимост от това дали се търгуват на регулиран пазар или многостранна система за търговия, подлежат на клиринг и сетълмент, включително чрез признати клирингови къщи, или се използват като обезпечение при маржин покупки или къси продажби. прочети още скрии

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2017
Приход 168
Счетоводна
печалба
11
Оперативни
разходи
156
Разходи за
персонала
106
Нетен марж 6.55%
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2017
Общо активи 12
Дълготрайни
активи
3
Материални
запаси
Общо
задължения
3
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо 2
Собствен
капитал
9
Парични
средства
7

Служители

Година
Служители
2017 8

Резюме

Фирма Нунциус Брокерски и Инвестиционни Услуги С.А. - клон България Клон на чуждестранен търговец на латиница "Nuntius Brokerage and Investment Services S.A. - Bulgaria Branch" с ЕИК/ПИК 204444691 е основана на 8 Февруари 2017 година с правна форма "Клон на чуждестранен търговец" или на кратко "Клон на чуждестранен търговец". Седалището на компанията се намира в гр. София.

Оборота на фирмата за 2017 година е в размер на 168 000 лв.

Хронология

08.02.2017
Регистрация на фирмата
Транслитерация
Nuntius Brokerage and Investment Services S.A. - Bulgaria Branch

23.05.2017
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG204444691 на основание друго от ЗДДС

31.12.2018
Дерегистрация по ЗДДС
Фирмата се дерегистрира по ЗДДС (предишна регистрация: друго от ЗДДС)

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма