МАРСИС 5 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
204446607
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
09.02.2017 12:52
Наименование
МАРСИС 5
Транслитерация
MARSIS 5 Ltd
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1700), р-н Студентски, ул.ПРОФ. КИРИЛ ПОПОВ, 3 Б, ет. 2, ап. 3
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Код на икономическа дейност
- ТЪРГОВИЯ НА ЕДРО И ДРЕБНО
Предмет на дейност
търговия на едро и дребно, търговско представителство и посредничество на местни и чуждестраннни физически и юридически лица, строителство и ремонт, автоуслуги, интернет магазин, консултанск... търговия на едро и дребно, търговско представителство и посредничество на местни и чуждестраннни физически и юридически лица, строителство и ремонт, автоуслуги, интернет магазин, консултански услуги, инженерингова, информационна, учебно-квалификационна дейност, производство, преработка и търговия с всички видове продукция, външна и вътрешна търговия, маркетинг, лизинг и технологии, произвоство на промишлени стоки и предмети за бита, транспортна, спедиционна, складова, програмна, както и всякакъв вид други дейности, незабранени от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: МАРТИН МАРИОВ ДОБРЕВ (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: МАРТИН МАРИОВ ДОБРЕВ (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
1 € (1 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма МАРСИС 5 ЕООД на латиница "MARSIS 5 Ltd" с ЕИК/ПИК 204446607 е основана на 9 Февруари 2017 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 1 евро.

Хронология

09.02.2017
Регистрация на фирмата
Транслитерация
MARSIS 5 Ltd
Едноличен собственик на капитала

30.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 лв. в 1 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма