ОЧИМЕН ЕООД

ЗАЛИЧЕН ТЪРГОВЕЦ
Статус
Заличен на 12.05.2020 11:32
ЕИК/ПИК
204505233
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
17.03.2017 12:21
Наименование
ОЧИМЕН
Транслитерация
OCIMAN SRLu.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1000), р-н Средец, Г.С. Раковски, 145, вх. Г, ет. 1, ап. 6
Има 49 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Търговия със суровини, хранителни и нехранителни продукти, безалкохолни и алкохолни напитки, търговия с всички видове стоки и услуги, които законът позволява, търговия и отдаване под наем на... Търговия със суровини, хранителни и нехранителни продукти, безалкохолни и алкохолни напитки, търговия с всички видове стоки и услуги, които законът позволява, търговия и отдаване под наем на превозни средства, таксиметрови услуги, спедиторски услуги и транспорт, маркетингови проучвания, реклама, продажби на продукти и услуги, включително по интернет, покупка на стоки или други вещи с цел препродажба или след преработка, продажба на стоки собствено производство, внос, износ, сделки с недвижими имоти, информационни услуги, консултантски услуги, както и всяка друга дейност, която по предмет и обем изисква да бъде извършвана по търговски начин и не е забранена за осъществяване от българското законодателство, дори и да не е изброена по-горе. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ДЖОАКИНО ОКИАТО (Италия ) (свързан с 1 фирма)
Ликвидатор: ДЖОАКИНО ОКИАТО (Италия ) (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ДЖОАКИНО ОКИАТО (Италия ) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
400 лева (400 лева внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ОЧИМЕН ЕООД на латиница "OCIMAN SRLu." с ЕИК/ПИК 204505233 е основана на 17 Март 2017 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 400 лева.

Хронология

17.03.2017
Регистрация на фирмата
Транслитерация
OCIMAN SRLu.
Управител
Едноличен собственик на капитала

19.04.2017
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG204505233 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

30.09.2019
Ликвидатор

12.05.2020
Заличен търговец
Дерегистрация по ЗДДС
Фирмата се дерегистрира по ЗДДС (предишна регистрация: чл. 100 ал. 1 от ЗДДС)
Промяна Управител
Промяна Едноличен собственик на капитала
Промяна Ликвидатор

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма