Блек Ридж Инвестмънт ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
204551483
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
18.04.2017 13:29
Наименование
Блек Ридж Инвестмънт
Транслитерация
Black Ridge Investment Ltd.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Полски Тръмбеш (5180), ул. "Двадесети април", 8
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Управление и имплементиране на проекти, консултантски услуги, услуги по проучвания и анализи на пазара, бизнес планиране - разработване и имплементиране, маркетинг, включително интернет-марк... Управление и имплементиране на проекти, консултантски услуги, услуги по проучвания и анализи на пазара, бизнес планиране - разработване и имплементиране, маркетинг, включително интернет-маркетинг, както и всякакви сделки, които не са забранени със закон. Извършване на всякакви услуги, свързани със строителство на сгради, ремонти, преустройства на сгради, довършителни и всякакви други строителни дейности. Дърводелска, стругарска, заваръчна, авторемонтна, елекромонтажна и електроремонтна дейност, ремонт на битова техника, механика и електроника със собствени механизирани средства: покупка, проектиране, строеж и обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ДИМИТЪР ПЕТРОВ ГЕОРГИЕВ (свързан с 2 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ДИМИТЪР ПЕТРОВ ГЕОРГИЕВ (свързан с 2 фирми)
Капитал размер
5 € (5 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма Блек Ридж Инвестмънт ЕООД на латиница "Black Ridge Investment Ltd." с ЕИК/ПИК 204551483 е основана на 18 Април 2017 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Компанията първоначално е регистрирана с името "ЛаПеска", но на 28 Ноември 2017 година то бива сменено на сегашното "Блек Ридж Инвестмънт". Седалището на компанията се намира в гр. Полски Тръмбеш, а началният внесен капитал е в размер на 5 евро.

Хронология

18.04.2017
Регистрация на фирмата
Транслитерация
LаPesca EOOD
Едноличен собственик на капитала

03.05.2017
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG204551483 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

28.11.2017
Промяна наименование
Името се сменя от ЛаПеска на Блек Ридж Инвестмънт
Транслитерация
LаPesca EOOD
Black Ridge Investment Ltd.
Промяна предмет на дейност
Търговия със замразена риба и морски продукти, производство на стоки, покупка на стоки или други вещи с цел препродажба в първоначален, преработен или обработен вид, търговско представителство и посрeдничество, комисионни, спедиционни, складови, информационни и рекламни сделки и услуги, както и всякакви сделки, които не са забранени със закон.
Управление и имплементиране на проекти, консултантски услуги, услуги по проучвания и анализи на пазара, бизнес планиране – разработване и имплементиране, маркетинг, включително интернет-маркетинг, както и всякакви сделки, които не са забранени със закон.

05.11.2018
Промяна седалище
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1463), р-н Триадица, ул. Верила, 5, ет. 2
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1517), р-н Подуяне, кв.ЛЕВСКИЛ, ул. ЛЕПЕНЕЦ, 65
Промяна Едноличен собственик на капитала

05.12.2018
Промяна Едноличен собственик на капитала

02.04.2019

18.03.2020
Промяна седалище
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1517), р-н Подуяне, кв.ЛЕВСКИЛ, ул. ЛЕПЕНЕЦ, 65
БЪЛГАРИЯ, гр. Полски Тръмбеш (5180), ул. "Двадесети април", 8
Промяна Едноличен собственик на капитала

25.06.2020
Дерегистрация по ЗДДС
Фирмата се дерегистрира по ЗДДС (предишна регистрация: чл. 100 ал. 1 от ЗДДС)

25.01.2021
Промяна предмет на дейност
Управление и имплементиране на проекти, консултантски услуги, услуги по проучвания и анализи на пазара, бизнес планиране – разработване и имплементиране, маркетинг, включително интернет-маркетинг, както и всякакви сделки, които не са забранени със закон.
Управление и имплементиране на проекти, консултантски услуги, услуги по проучвания и анализи на пазара, бизнес планиране - разработване и имплементиране, маркетинг, включително интернет-маркетинг, както и всякакви сделки, които не са забранени със закон. Извършване на всякакви услуги, свързани със строителство на сгради, ремонти, преустройства на сгради, довършителни и всякакви други строителни дейности. Дърводелска, стругарска, заваръчна, авторемонтна, елекромонтажна и електроремонтна дейност, ремонт на битова техника, механика и електроника със собствени механизирани средства: покупка, проектиране, строеж и обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба.

31.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 10 лв. в 5 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма