АдриШарк ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
204705376
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
03.08.2017 12:07
Наименование
АдриШарк
Транслитерация
”AdriShark” Ltd
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, с. Кривина (1588), Балабана, 18
Има 2 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
заведения за хранене, бърза закуска, ресторантьорство и хотелиерство, внос, износ, продажба на стоки от собствено производство, търговско представителство и посредничество на български и ч... заведения за хранене, бърза закуска, ресторантьорство и хотелиерство, внос, износ, продажба на стоки от собствено производство, търговско представителство и посредничество на български и чуждестранни физически и юридически лица, включително посреднически услуги при покупко-продажба, отдаване под наем на недвижими имоти, спедиционни и превозни сделки, складови сделки, туристически, рекламни, и всяка друга дейност, която по предмет и обем изисква да бъде извършвана по търговски начин и не е забранена за осъществяване от българското законодателство, дори и да не е изброена по-горе прочети още скрии
Представляващи
Управител: ИВАЙЛО РАДОСЛАВОВ ШАРКОВ (свързан с 2 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ИВАЙЛО РАДОСЛАВОВ ШАРКОВ (свързан с 2 фирми)
Капитал размер
5 € (5 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма АдриШарк ЕООД на латиница "”AdriShark” Ltd" с ЕИК/ПИК 204705376 е основана на 3 Август 2017 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в с. Кривина, а началният внесен капитал е в размер на 5 евро.

Хронология

03.08.2017
Регистрация на фирмата
Транслитерация
”AdriShark” Ltd
Едноличен собственик на капитала

30.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 10 лв. в 5 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма