Фирма ЕссеЕмме Консултинг ООД на латиница "„SM Consulting" Ltd" с ЕИК/ПИК 205009343 е основана на 21 Февруари 2018 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Компанията първоначално е регистрирана с името "СТЕЛА ФЕШЪН", но на 26 Март 2025 година то бива сменено на сегашното "ЕссеЕмме Консултинг". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 255 евро.
Оборота на фирмата за 2021 година е в размер на 1 000 лв.
21.02.2018
Регистрация на фирмата
Транслитерация
„STELLA FASHION" SRLU
Едноличен собственик на капитала
23.03.2018
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG205009343 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор
27.02.2024
Дерегистрация по ЗДДС
Фирмата се дерегистрира по ЗДДС (предишна регистрация: чл. 100 ал. 1 от ЗДДС)
16.08.2024
Промяна наименование
Името се сменя от СТЕЛА ФЕШЪН на САЛА КОНСУЛТИНГ
Транслитерация
„STELLA FASHION" SRLU
„SALA CONSULTING"
Промяна Едноличен собственик на капитала
Промяна предмет на дейност
Производство на всякакъв вид облекла, както тяхната продажба в страната и чужбина, вътрешен и международен туризъм, ресторантьорство, пицерия и хотелиерство, експлотация на хранителни заведения, барове и питейни заведения; производство и закупуване на хранителни продукти и не хранителни, автомобили, резервни части, селскостопанска продукция с цел продажба в първоначален, преработен вид, покупко-продажба на стоки и продукти в първоначален и преработен вид; производство и търговия на едро и дребно на всякакъв вид стоки и услуги; внос, износ, представителство на чуждестранни и местни юридически и физически лица, външноикономическа дейност, включително образуване и участие в задгранични дружества в страната и чужбина; агентство на чуждестранни юридически лица; извършване на услуги за населението, рекламна, маркетингова и мениджерска дейност, както и всички други дейности не забранени от закона или друг нормативен акт.
При условие, че ако за извършване на някоя от дейностите се изисква регистрация, разрешение или лиценз, то тази дейност се осъществява след получаване на такава регистрация, разрешение или лиценз.
ПРЕДОСТАВЯНЕ НА СЧЕТОВОДНИ И СЧЕТОВОДНО-АДМИНИСТРАТИВНИ УСЛУГИ, ДАНЪЧНО И ОРГАНИЗАЦИОННО КОНСУЛТИРАНЕ НА ФИРМИ И КОРПОРАЦИИ В СТРАНАТА И ЧУЖБИНА, СОФТУЕРНО КОНСУЛТИРАНЕ И УПРАВЛЕНИЕ НА УЕБСАЙТОВЕ, КОНСУЛТИРАНЕ В ОБЛАСТТА НА МАРКЕТИНГА, ФИНАНСИТЕ, ТЕХНОЛОГИИТЕ И ЧОВЕШКИТЕ РЕСУРСИ, ОСЪЩЕСТВЯВАНИ КАКТО ЛИЧНО, ТАКА И ОНЛАЙН. ТЪРГОВСКО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО, ПОСРЕДНИЧЕСТВО И АГЕНТСТВО В СТРАНАТА И ЧУЖБИНА НА МЕСТНИ И ЧУЖДЕСТРАННИ ФИЗИЧЕСКИ И ЮРИДИЧЕСКИ ЛИЦА, КАКТО И ВСЯКА ДРУГА ДЕЙНОСТ НЕЗАБРАНЕНА ОТ ДЕЙСТВАЩОТО БЪЛГАРСКО ЗАКОНОДАТЕЛСТВО.
27.08.2024
Промяна седалище
БЪЛГАРИЯ, с. Ресен (5060), ул. ХРИСТО БОТЕВ, 11
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1303), р-н Възраждане, жк. "Сердика", бл. 20, вх. 1, ет. 5, ап. 18
26.02.2025
Промяна седалище
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1303), р-н Възраждане, жк. "Сердика", бл. 20, вх. 1, ет. 5, ап. 18
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1202), р-н Оборище, ул. "Г. С. Раковски", 42, вх. А, ет. партер
26.03.2025
Промяна наименование
Името се сменя от САЛА КОНСУЛТИНГ на ЕссеЕмме Консултинг
Транслитерация
„SALA CONSULTING"
„SM Consulting" Ltd
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ЕООД на ООД
Заличаване Едноличен собственик на капитала
03.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 500 лв. в 255 €