КРИСИ И ЙОНИ ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
205027131
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
06.03.2018 12:05
Наименование
КРИСИ И ЙОНИ
Транслитерация
“KRISI and YONI” LTD
Служители
1 служител към 2018 г.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Велико Търново (5000), "Сливница", 76
Има 2 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Покупка на стоки или други вещи и продажбата им в първоначален, обработен или преработен вид; Комисионна, спедиционна, складова, транспортна, лизингова, бартерна дейност, както и на търг... Покупка на стоки или други вещи и продажбата им в първоначален, обработен или преработен вид; Комисионна, спедиционна, складова, транспортна, лизингова, бартерна дейност, както и на търговско представителство и посредничество; Изкупуване и продажба на селскостопанска и животинска продукция; Вътрешна и външна търговия; Хотелиерски, ресторантьорски, туристически, рекламни, информационни, програмни и импресарски услуги и всички останали дейности незабранени от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ВИЛИЯН ЙОРДАНОВ ДИМИТРОВ (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ВИЛИЯН ЙОРДАНОВ ДИМИТРОВ (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Година
Служители
2018 1

Резюме

Фирма КРИСИ И ЙОНИ ЕООД на латиница "“KRISI and YONI” LTD" с ЕИК/ПИК 205027131 е основана на 6 Март 2018 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Велико Търново, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Оборота на фирмата за 2018 година е в размер на 11 000 лв.

Хронология

06.03.2018
Регистрация на фирмата
Транслитерация
“KRISI and YONI” LTD
Едноличен собственик на капитала

02.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма