КРИС-ИВКА 2018 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
205192581
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
27.06.2018 10:26
Наименование
КРИС-ИВКА 2018
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, с. Пресяка (5542), ул.Габрака, 23
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Изграждане и стопанисване на заведения за хранене, търговия на едро и дребно с хранителни и промишлени стоки, както и производство и търговия с преработена и непреработена земеделска и животинска ... Изграждане и стопанисване на заведения за хранене, търговия на едро и дребно с хранителни и промишлени стоки, както и производство и търговия с преработена и непреработена земеделска и животинска продукция собствено производство; хотелиерски, ресторантьорски и туристически услуги; спедиционни и превозни сделки; както и всякакви други дейности и услуги, незабранени от българското законодателство, за които не се изисква специално разрешение или лиценз. прочети още скрии
Представляващи
Управител: КАЛОЯН ПАВЛОВ ПЕТРОВ (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: КАЛОЯН ПАВЛОВ ПЕТРОВ (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
1 € (1 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма КРИС-ИВКА 2018 ЕООД с ЕИК/ПИК 205192581 е основана на 27 Юни 2018 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в с. Пресяка, а началният внесен капитал е в размер на 1 евро.

Хронология

27.06.2018
Регистрация на фирмата
Едноличен собственик на капитала

04.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 лв. в 1 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма