НОТ ДЖЪСТ ТРАВЪЛ ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
205223297
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
24.07.2018 14:54
Наименование
НОТ ДЖЪСТ ТРАВЪЛ
Транслитерация
NOT JUST TRAVEL
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Велико Търново (5000), ХАН АСПАРУХ, 2А
Има 34 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Външно и вътрешнотърговска дейност; търговско представителство, посредничество и агентство; маркетингова, програмна, издателска, рекламна, импресарска, спедиционна, складова, лизингова... Външно и вътрешнотърговска дейност; търговско представителство, посредничество и агентство; маркетингова, програмна, издателска, рекламна, импресарска, спедиционна, складова, лизингова, информационна и преводаческа дейност; придобиване на недвижими имоти за собствени на дружеството нужди и продажбата им с цел печалба; туристически услуги в страната и в чужбина; ресторантьорство, хотелиерство и туроператорска дейност; вътрешен и международен транспорт и други дейности и услуги, незабранени от закона прочети още скрии
Представляващи
Управител: Ашли Робърт Бръмби (Великобритания ) (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Ашли Робърт Бръмби (Великобритания ) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
5 € (5 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма НОТ ДЖЪСТ ТРАВЪЛ ЕООД на латиница "NOT JUST TRAVEL" с ЕИК/ПИК 205223297 е основана на 24 Юли 2018 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Велико Търново, а началният внесен капитал е в размер на 5 евро.

Хронология

24.07.2018
Регистрация на фирмата
Транслитерация
NOT JUST TRAVEL
Едноличен собственик на капитала

03.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 10 лв. в 5 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма