ДЖАНИ - 97 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
205306184
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
27.09.2018 10:08
Наименование
ДЖАНИ - 97
Транслитерация
DJANI - 97 LTD
Оборот
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, с. Раздел (7659), Втора, 3
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Производство и покупка на стоки или други вещи с цел продажба. Разкриване на търговски обекти. Вътрешна и външнотърговска дейност. Търговско представителство и посредничество, комисионерство с недви... Производство и покупка на стоки или други вещи с цел продажба. Разкриване на търговски обекти. Вътрешна и външнотърговска дейност. Търговско представителство и посредничество, комисионерство с недвижими имоти и други дейности разрешени от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Гюлвер Хюсеин Осман (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ГЮЛВЕР ХЮСЕИН ОСМАН (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2019 2018
Приход 5 400% 1
Счетоводна
печалба
-7 -600% -1
Оперативни
разходи
11 450% 2
Разходи за
персонала
Нетен марж -140% -40% -100%
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2019 2018
Общо активи 4 0% 4
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
1 -66.67% 3
Общо
задължения
12 140% 5
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо 3
Собствен
капитал
-8 -700% -1
Парични
средства
1

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ДЖАНИ - 97 ЕООД на латиница "DJANI - 97 LTD" с ЕИК/ПИК 205306184 е основана на 27 Септември 2018 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в с. Раздел, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Хронология

27.09.2018
Регистрация на фирмата
Транслитерация
DJANI - 97 LTD
Едноличен собственик на капитала

04.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма