Спортлаб Аи ООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
205308979
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
28.09.2018 10:33
Наименование
Спортлаб Аи
Транслитерация
“Sportlab Ai” LTD
Правна форма
Дружество с ограничена отговорност (ООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1164), р-н Лозенец, Якубица, 19, ет. 5
Има 294 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Производство и търговия със софтуерни продукти, консултантски услуги в областта на софтуерни продукти, маркетинг в областта на производство, дистрибуция и внедряване на софтуерни продукти, пос... Производство и търговия със софтуерни продукти, консултантски услуги в областта на софтуерни продукти, маркетинг в областта на производство, дистрибуция и внедряване на софтуерни продукти, посредничество в областта на производство, дистрибуция и внедряване на софтуерни продукти, създаване на интернет сайтове, интергация на системи; спортни и други дейности, свързани с развлечение и отдих, организация на мероприятия в областта на спорта и културата, рекламна дейност и проучване на пазари, агентска и посредническа дейност в областта на спорта и културата; всякаква производствена дейност, незабранена от закона и неизискваща специален лицензионен режим; търговия на едро и дребно в страната и чужбина; търговско представителство, посредничество и агентство на местни и чуждестранни лица в страната и чужбина; комисионни, спедиционни сделки, както и всякаква друга търговска дейност, която не е забранена от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ОЛЕНА ХЛИВНА (Украйна ) (свързан с 1 фирма)
Собственост
Съдружник: ОЛЕНА ХЛИВНА (Украйна ) - 50,0% дял (511 €) (свързан с 1 фирма)
Съдружник: ДМИТРО ТОМЧУК (Украйна ) - 50,0% дял (511 €) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
1 022 € (1 022 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2019 2018
Приход
Счетоводна
печалба
Оперативни
разходи
Разходи за
персонала
Нетен марж
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2019 2018
Общо активи 2 0% 2
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
1
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
-1 -150% 2
Парични
средства
2

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма Спортлаб Аи ООД на латиница "“Sportlab Ai” LTD" с ЕИК/ПИК 205308979 е основана на 28 Септември 2018 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 1 022 евро.

Хронология

28.09.2018
Регистрация на фирмата
Транслитерация
“Sportlab Ai” LTD
Управител
Съдружник
ДМИТРО ТОМЧУК 1 000 лв - 50,00% дял
ОЛЕНА ХЛИВНА 1 000 лв - 50,00% дял

29.10.2018
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG205308979 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

27.04.2021
Дерегистрация по ЗДДС
Фирмата се дерегистрира по ЗДДС (предишна регистрация: чл. 100 ал. 1 от ЗДДС)

05.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 000 лв. в 1 022 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма