ФЛУТЕК ООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
205327075
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
06.10.2018 16:11
Наименование
ФЛУТЕК
Транслитерация
„FLUTEK“ SRL
Правна форма
Дружество с ограничена отговорност (ООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1000), р-н Средец, ул. Славянска, 19, ет. 2, ап. 25
Има 30 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Извършване на посредническа дейност по наемане на търсещи работа лица в Република България и/или в чужбина и/или на моряци, квалификация и преквалификация на работници и служители, извършване на п... Извършване на посредническа дейност по наемане на търсещи работа лица в Република България и/или в чужбина и/или на моряци, квалификация и преквалификация на работници и служители, извършване на посредническа и информационна дейност при наемане на работа на български граждани в Р България и/или други държави, както и на чужди граждани в Р България; осигуряване на временна заетост и сезонна работа на работници и служители чрез наемането и предоставянето им на други фирми; посредничество за набиране на екипажи на борда на търговски и пътнически кораби; международен и вътрешен транспорт, транспорт по море и суша със собствени или наети транспортни средства (превоз на пътници и товари в страната и чужбина с пътнически и товарни транспортни средства), агентиране на кораби, осъществяване и управление на търговско корабоплаване, извършване на всички услуги в сектора почистване на кораби, корабни смукателни шкафове, тръбопроводи, включително на перални помещения, вентилационни системи, вентилационни машини (UTA), димоотводни тръби на двигателя, почистване на външни докове, корабни дъна, почистване на машинно помещение; логистика, спедиционна дейност; строителство, покупко-продажба, отдаване и наемане на недвижими имоти; извършване на туристически услуги, туристическа агентска дейност, посредническа, експертна и комисионна дейност; разработка на инвестиционни проекти, участие в програми; външна и вътрешна търговия; консултантска и рекламна дейност, посредническа, експертна и комисионна дейност; представителство на чуждестранни и местни юридически и физически лица, външно-икономическа дейност, включително образуване и участие в дружества в страната и чужбина; агентство на чуждестранни юридически лица; извършване на услуги за населението, маркетингова и мениджмънтска дейност, както и всички други дейности не забранени от закона или друг нормативен акт. При условие, че ако за извършване на някоя от дейностите се изисква регистрация, разрешение или лиценз, то тази дейност се осъществява след получаване на такава регистрация, разрешение или лиценз. прочети още скрии
Представляващи
Управител: МАРКОНЕ РИКАРДО (Италия ) (свързан с 1 фирма)
Собственост
Съдружник: МАРКОНЕ РИКАРДО (Италия ) - 50,0% дял (511 €) (свързан с 1 фирма)
Съдружник: МУНИАРИ ФРАНЧЕСКА (Италия ) - 50,0% дял (511 €) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
1 022 € (1 022 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ФЛУТЕК ООД на латиница "„FLUTEK“ SRL" с ЕИК/ПИК 205327075 е основана на 6 Октомври 2018 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 1 022 евро.

Хронология

06.10.2018
Регистрация на фирмата
Транслитерация
„FLUTEK“ SRL
Управител
Съдружник
МУНИАРИ ФРАНЧЕСКА 1 000 лв - 50,00% дял
МАРКОНЕ РИКАРДО 1 000 лв - 50,00% дял

04.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 000 лв. в 1 022 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма