КОКО100 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
205348436
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
18.10.2018 09:01
Наименование
КОКО100
Транслитерация
„КОКО100“ LTD
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, с. Борово (2904), .
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Покупка на стоки и други вещи с цел препродажбата им в първоначален, преработен или обработен вид; продажба на стоки от собствено производство; търговско представителство и посредничество на наши и ... Покупка на стоки и други вещи с цел препродажбата им в първоначален, преработен или обработен вид; продажба на стоки от собствено производство; търговско представителство и посредничество на наши и чуждестранни физически и юридически лица; комисионна, складова, лицензионна, транспортна, превозна дейност; сделки с интелектуална собственост; външнотърговска дейност; внос, износ, реекспорт, бартерни сделки; хотелиерски, ресторантьорски, туристически, рекламни, информационни, програмни, импресарски услуги; покупка, строеж или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажбата им; лизинг; счетоводни услуги; дърводобив и дървопреработване и всякаква друга дейност, разрешена от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ДЕНИС РУЖДИЕВ МАХУРОВ (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ДЕНИС РУЖДИЕВ МАХУРОВ (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
1 € (1 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма КОКО100 ЕООД на латиница "„КОКО100“ LTD" с ЕИК/ПИК 205348436 е основана на 18 Октомври 2018 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в с. Борово, а началният внесен капитал е в размер на 1 евро.

Хронология

18.10.2018
Регистрация на фирмата
Транслитерация
„КОКО100“ LTD
Едноличен собственик на капитала

03.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 лв. в 1 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма